smages.com

Поліція Київщини полює на макові плантації за допомогою квадрокоптерів

  Дрони допомагають виявляти незаконні посіви нарковмісних рослин

  Віднедавна поліцейські столичного регіону впроваджують технологічні інновації для оперативної та ефективної боротьби з порушниками закону. Йдеться, зокрема, про впровадження безпілотників, які допомагатимуть правоохоронцям стежити за проблемними ситуаціями. Про це повідомляється на сайті Нацполіції.

  "За допомогою безпілотників (правоохоронці – 5.ua) відстежують проблемні ситуації на дорогах, виявляють факти незаконних перевезень деревини, ґрунту, а відтепер і посаджень снодійного маку", – йдеться в повідомленні.

  Зазначається, що на території України триває загальнодержавна оперативно-профілактична операція "Мак". Поліція Київщини розпочала боротьбу з селянами, які незаконно вирощують наркотичне зілля для випічки, озеленення власних присадибних ділянок або з метою реалізації.

  Як стало відомо, вперше задіювати квадрокоптер у пошукових операціях почали співробітники Ірпінського відділу поліції спільно з активістами Самооборони Київської області. Зазначено, що літальний апарат виявляє незаконні посіви нарковмісних рослин, які частіше за все знаходяться на присадибних ділянках громадян.

  Повідомляється, що київська поліція й надалі буде боротися з правопорушниками, використовуючи квадрокоптери для максимальної ефективності відслідковування території.

  Нагадаємо, 1 червня "Укрпошта" випробувала дрони, якими збирається доправляти посилки. Крім того, 12 березня у Києві запустили рекордну кількість дронів

  Попередній матеріал
  Лише 10-15% добровольців стають справжніми "спецами" – командувач ССО
  Наступний матеріал
  Кононенко: БПП розгляне подання на Онищенка на засіданні фракції

  "Енергія – це життя": На фасаді КПІ з'явився мурал з авторським зображенням адронного колайдера

  "Укрпошта"  випробувала дрони, якими збирається доправляти посилки

  У США створили дрон, що може ходити

  У Києві запустили рекордну кількість дронів