Кононенко: БПП розгляне подання на Онищенка на засіданні фракції

  Онищенка підозрюють в організації корупційної схеми з перепродажу газу, яка завдала багатомільйонних збитків державі

  Фракція БПП на засіданні фракції сформує свою офіційну позицію стосовно подання на народного депутата Олександра Онищенка щодо зняття депутатської недоторканності і надання дозволу на його арешт. Про це заявив заступник голови фракції Ігор Кононенко, повідомляє "Укрінформ".

  "Ми будемо розглядати це на фракції і визначати позицію фракції щодо цього питання. Потрібно вивчити папери, потрібно вивчити звинувачення, винести питання на фракцію, обговорити та прийняти рішення. І щодо цього рішення фракція вже буде голосувати", – сказав він.

  Кононенко нагадав, що подання на народного депутата Онищенка нині перебуває на розгляді Регламентного комітету ВР.

  Як повідомлялося, Онищенка підозрюють в організації корупційної схеми з перепродажу газу, яка завдала багатомільйонних збитків державі.

  Як інформував 5.ua, Антикорупційний прокурор Назар Холодницький вважає, що народний депутат Олександр Онищенко зараз поводиться самовпевнено, тому що не засідає Верховна Рада.

  Нагадаємо, 16 червня Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання до Верховної Ради про арешт народного депутата з групи "Воля народу" Олександра Онищенка. Напередодні Національне антикорупційне бюро підготувало та передало до Генпрокуратури подання для підготовки матеріалів про зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт народного депутата від групи "Воля народу" Олександра Онищенка.

  Попередній матеріал
  Поліція Київщини полює на макові плантації за допомогою квадрокоптерів
  Наступний матеріал
  У кінологічному центрі на Сумщині відбулись масштабні іспити рятувальних собак

  Холодницький: правоохоронні органи зробили все для притягнення Онищенка до відповідальності

  Українські пошуковці віддадуть родичам тіла двох високопоставлених бойовиків

  Онищенко: Перевірка "Рошен" - один з чотирьох пунктів [відео]

  Онищенко готовий розпочати процедуру повернення "Рошен" на ринок РФ