slovoidilo.ua

Холодницький: правоохоронні органи зробили все для притягнення Онищенка до відповідальності

  Назар Холодницький наголосив, що не Раді потрібно зволікати зі зняттям з Онищенка депутатської недоторканності

  Антикорупційний прокурор Назар Холодницький вважає, що народний депутат Олександр Онищенко зараз поводиться самовпевнено, тому що не засідає Верховна Рада, пише Укрінформ.

  "Онищенко зараз самовпевнений, тому що Верховна Рада не засідає, бо, як мінімум, до 4 липня парламент не буде розглядати питання про зняття з нього недоторканності. Коли сесія засідала, то він був за кордоном, коли парламент розійшовся - він приїхав і пішов на телебачення розказувати, який він чесний", - сказав прокурор, коментуючи сьогоднішній прихід до НАБУ Онищенка.

  "Якщо парламент буде тягнути зі зняттям з нього депутатської недоторканності, тоді нехай суспільство і народ дає їм свою оцінку на виборах. Якщо є зацікавленість у об'єктивному розслідуванні цієї справи, то це питання треба розглядати оперативно", - додав Холодницький.

  Він вважає, що правоохоронні органи зробили все необхідне для притягнення до відповідальності Онищенка і наразі справа за парламентом.

  Нагадаємо, 16 червня Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання до Верховної Ради про арешт народного депутата з групи "Воля народу" Олександра Онищенка. Напередодні Національне антикорупційне бюро підготувало та передало до Генпрокуратури подання для підготовки матеріалів про зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт народного депутата від групи "Воля народу" Олександра Онищенка.

  Попередній матеріал
  Українські пошуковці віддадуть родичам тіла двох високопоставлених бойовиків
  Наступний матеріал
  У зоні проведення АТО спіймали бойовика "ДНР"
  Loading...

  Справою Кацуби мало б займатись НАБУ, а не військова прокуратура – Шабунін

  НАБУ оприлюднило відео обшуку так званої "приймальні" Онищенка

  Голова НАБУ заявив про арешт літака нардепа Онищенка

  У НАБУ уточнили, чи постраждали резонансні справи від пожежі в Солом'янському райсуді