nmpu.org.ua

Нацрада оштрафувала радіо "Шансон" на 300 тис. гривень за пісню про "російський спецназ"

  Засідання Національної ради відвідали бійці полку "Азов", які також озвучили позицію, що трансляція подібних пісень є неприпустимою

  Національна ради наклала на радіостанцію "Шансон" штраф (25% від ліцензійного збору – 294 тис. грн) за трансляцію пісні Дєніса Майданова "Тихий океан", яка популяризує та пропагандує ВМФ Росії. Про це повідомив член Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський на своїй сторінці у Facebook.

  "Засідання Національної ради відвідали бійці полку "Азов" (Національна гвардія України), які також озвучили позицію, що трансляція подібних пісень є неприпустимою та, по факту, є пропагандою збройних сил та ВМФ країни-агресора", – зазначив він.

  Крім того, він зазначив, що на одному з останніх засідань Національна рада взяла до відома трансляцію радіостанцією "Шансон" пісні про "російський спецназ" Аріни Крамер.

  Нагадаємо, окупаційній владі у Криму не вдасться заглушити українське мовлення, що здійснюватиметься на південні райони Херсонщини та анексований РФ півострів з нової телекомунікаційної вежі, яку побудують біля контрольного пункту в'їзду-виїзду "Чонгар".

  Попередній матеріал
  Доля Театру на Подолі: До кінця 2016 року буде сформована дорожня карта щодо нової будівлі
  Наступний матеріал
  Генасамблея ООН визнала Росію країною-окупантом: що дає нова резолюція
  Loading...

  "Кадети","Глухар" і ще понад 500 стрічок: Нацрада оприлюднила список заборонених фільмів та серіалів

  Президент дозволив Нацраді карати телеканали і радіостанції-порушники

  Чотири українські радіостанції порушили закон про квоти – член Нацради

  Депутати ухвалили закон, за яким Нацрада може штрафувати телеканали без попередження