фото Мінінформполітики

Окупанти не зможуть заглушити трансляцію українських каналів на Крим – член Нацради

  У окупатнів не вистачить ресурсу, щоб заглушити сигнал

  Окупаційній владі у Криму не вдасться заглушити українське мовлення, що здійснюватиметься на південні райони Херсонщини та анексований РФ півострів з нової телекомунікаційної вежі, яку побудують біля контрольного пункту в'їзду-виїзду "Чонгар". Про таке заявив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський в коментарі "Укрінформу".

  "Я думаю, що не вистачить телекомунікаційної інфраструктури, яка існує сьогодні в Криму. Вона не передбачена для того, щоб забезпезпечувати глушіння. Немає обладнання. І питання електроенергії – якщо вони будуть намагатися це робити, це значить, що вони будуть використовувати дефіцитний ресурс. Але вони не можуть забезпечити системного глушіння", – наголосив Костинський.

  За його словами, українська телекомунікаційна вежа на Чонгарі з потужністю мовлення 5 кВт буде найбільшою у цьому районі та прилеглих до нього територіях. "Щоб заглушити 5 кВт, потрібна потужність вища з того боку. А це електроенергія, це відповідні передавачі, і так далі", – зазначив Костинський.

  Як повідомляв 5.ua, 2 грудня 2016 року на Херсонщині неподалік контрольного пункту в'їзду-виїзду "Чонгар" біля адмінмежі з Кримом відбулася урочиста церемонія початку будівництва телекомунікаційної вежі, яка транслюватиме українське радіо і телебачення на південні райони Херсонщини та анексований Росією Крим. А сьогодні, 3 грудня, окупаційна влада Криму пригрозила припинити трансляцію українських каналів на півострові. 

  Попередній матеріал
  Засніжена Україна: В Кременчуці за добу випала тижнева норма опадів, у Харкові люди лопатами розчищають двори
  Наступний матеріал
  У США в нічному клубі через пожежу загинуло щонайменше 9 людей
  Loading...

  Україна передала НАТО інформацію про можливе завезення із Сирії в Крим хімічної зброї

  Україна показала військовими навчаннями поблизу Криму зміну трендів – журналіст

  Погрози РФ щодо збиття українських ракет привертають міжнародну увагу до проблеми Криму – аналітик

  Установлення телевежі з мовленням на Крим: нові подробиці з місця подій та плани запуску

  На Чонгарі стартували роботи зі спорудження телевежі з мовленням на Крим – МІП

  Президент підписав закон про виділення 30 мільйонів на кримськотатарський канал ATR