Окупаційна влада Криму пригрозила припинити трансляцію українських каналів на півострові

  Окупанти погрожують, що мовлення українських медів на території анексованого Криму за допомогою вишки на Херсонщині буде припинено

  Українське мовлення у Криму буде припинене, тому що не відповідає російському законодавству. Про це заявив так званий "міністр внутрішньої політики, інформації та зв'язку" Криму Дмитро Полонський, передає "Радіо "Свобода" з посиланням на проросійське інформагентство.

  "У нас достатньо технічних засобів, щоб припинити недозволене російським законодавством мовлення на території республіки Крим", – заявив Полонський.

  З його слів, результатом установки нової вежі біля Чонгара може стати "тільки більш стійкий прийом українських програм у самій Херсонській області".

  Зазначимо, що Національна рада з питань телебачення й радіомовлення замовила прорахунок телевізійної частоти для цифрового наземного мовлення стандарту DVB-T2 з Чонгара на територію анексованого Росією Криму. Відповідне рішення ухвалили на засіданні Нацради 1 грудня.

  Як повідомляв 5.ua, 2 грудня на Чонгарі стартували роботи зі спорудження телевежі з мовленням на Крим. Очікується, що вже до кінця грудня кримчани почують цілодобове мовлення чотирьох українських радіостанцій.

  Попередній матеріал
  До Києва привезли головну новорічну ялинку країни
  Наступний матеріал
  Авіакатастрофі в Колумбії: На батьківщину до Бразилії доправили тіла загиблих футболістів

  Установлення телевежі з мовленням на Крим: нові подробиці з місця подій та плани запуску

  Україна розірвала угоди з РФ про співпрацю у сфері телерадіомовлення та у сфері інформації

  Військове радіо "Армія-FM" розширює територію мовлення в зоні АТО

  Більше якісної музики: "Армія FM" розширить мовлення на території проведення АТО

  Відновлення мовлення на Донбасі: телевежу на Карачуні планують установити до кінця місяця

  5 канал - трансляція наживо