Ялта
Ялта http://hello-yalta.com/

МЗС України висловило рішучий протест РФ через проведення "Ялтинського форуму"

  Упродовж 20-22 квітня у Криму окупанти вирішили провести так званий "Ялтинський міжнародний економічний форум"

  Міністерство закордонних справ України направить ноту протесту Росії через проведення нею так званого економічного форуму на території окупованого Криму. Про це повідомили у прес-службі МЗС.

  "Міністерством закордонних справ України нотою висловлено рішучий протест Російській Федерації у зв’язку з проведенням 20-22 квітня 2017 року так званого "Ялтинського міжнародного економічного форуму" на тимчасово окупованій Російською Федерацією території української Автономної Республіки Крим та м. Севастополь", – йдеться в коментарі вітчизняного дипломатичного відомства.

  Укотре МЗС наголошує, що проведення відповідного заходу – це грубе порушення Російською Федерацією державного суверенітету України, законодавства України, загальновизнаних норм міжнародного права. Зокрема, і Статуту ООН, Резолюцій Генеральної Асамблеї ООН "Територіальна цілісність України" та "Стан з правами людини в Автономній Республіці Крим та м. Севастополь", а також інших багатосторонніх міжнародних договорів, сторонами яких є Україна та Російська Федерація.

  "У цьому контексті висловлено категоричну вимогу стосовно вжиття російською стороною невідкладних заходів щодо відновлення територіальної цілісності і суверенітету України, неухильного дотримання загальновизнаних норм міжнародного права та негайного припинення практики проведення без згоди України будь-яких заходів на її суверенній території", – відзначається у коментарі МЗС України.

  Як інформував 5.UA, 20 квітня в анексований Крим на "форум" з'їхалися європейські політики. Найчисельнішою виявилася італійська делегація.

  Попередній матеріал
  КМДА зобов'язала ЖЕКи підвищити рівень обслуговування киян
  Наступний матеріал
  Скандальна будівля на Андріївському: Архітектори розробили альтернативу "коробці на Подолі"
  Loading...