express.ua

КМДА зобов'язала ЖЕКи підвищити рівень обслуговування киян

Звертаючись до ЖЕКу, мешканці повинні отримувати реальну роботу у своєму будинку чи дворі, наголосили у КМДА

КМДА зобов'язала ЖЕКи підвищити рівень обслуговування киян. Підвищення якості послуг ЖЕКів відбуватиметься лише за умови комплексного розвитку житлово-комунальної сфери та встановлення чітких стандартів роботи. Про це сьогодні заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба КМДА.

Кожне підприємство повинне розробити план заходів, спрямованих на підвищення рівня сервісу. Він повідомив, що понад 70% дзвінків на номер міського контакт-центру 1551 стосуються саме якості надання житлово-комунальних послуг: "У середньому протягом місяця на 1551 надходить 300-400 звернень киян, які незадоволені роботою та рівнем обслуговування ЖЕКів. І ми розуміємо, що є низка причин такого стану речей. За останні два роки ми провели оптимізацію галузі: прибрали неефективний персонал та витрати, які не стосувалися безпосередньо надання послуг людям. Але ми мусимо визнати, що лише адміністративним шляхом ми не досягнемо якісного сервісного розвитку керівних компаній".

Пантелеєв, крім того, наголосив, що в кожному районі необхідно розробити плани комплексного розвитку керуючих компаній, які обслуговують житловий фонд.

У КМДА пояснили: "Звертаючись до ЖЕКу, мешканці повинні отримувати не відписки про відсутність фінансування, а бачити реальну роботу у своєму будинку чи дворі. Ці плани повинні орієнтуватися на зниження неефективних затрат, стосуватися технічної оснащеності ЖЕКів, умов праці робітників, які повинні мати добротний інвентар та уніформу. Індикатором успішності цих підприємств стане лояльність киян і кількість звернень на 1551 та інші гарячі лінії".

Дивіться також фото за темою:

Затримано посадовця Чернігівської ОДА, який розкрадав гроші на ремонт соцоб'єктів – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У районі Авдіївської промзони йдуть бої, є загиблі – штаб АТО
Наступний матеріал
МЗС України висловило рішучий протест РФ через проведення "Ялтинського форуму"
Loading...

До уваги киян: обмежено рух по Кільцевій дорозі

3D-mapping-show та багато цікавинок: КМДА затвердила програму офіційних заходів Євробачення

У Києві буде обмежено рух транспорту на мосту через Русанівський канал

КМДА планує до кінця 2017 року запровадити у столиці систему електронного запису до лікарів

На час проведення поминальних днів у Києві додатково запустять 450 одиниць пасажирського транспорту

Прорив водогону в Києві: машини "плавають" у воді – фото