nahnews.com.ua

Рябошапка призначив нових керівників департаменту зі справ Майдану – що про них відомо

  Читайте по-русски
  Генеральний прокурор 23 жовтня підписав наказ про звільнення керівника управління спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка

  Генпрокурор призначив начальника та заступника начальника Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку із масовими протестами у 2013-2014 рр. Про це повідомляє Генпрокуратура.

  "Генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про призначення Віктора Мисяка на посаду начальника Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку із масовими протестами у 2013-2014 рр., Генеральної прокуратури України. Окрім того, підписано наказ про призначення Олексія Донського на посаду заступника начальника вказаного Департаменту", – йдеться в повідомленні.

  Довідка. Раніше Віктор Мисяк обіймав посаду заступника начальника Департаменту – начальника управління організації та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини спеціальної категорії ГПУ. А Олексій Донський очолював відділ організації та процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Управління спецрозслідувань ГПУ.

  Як повідомляв 5.UA, 21 жовтня генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про створення в Генеральній прокуратурі Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про злочини, вчинені у зв'язку із масовими протестами у 2013-2014 рр. До складу департаменту входитимуть три відділи.

  Нагадаємо, 23 жовтня генеральний прокурор Руслан Рябошапка підписав наказ про звільнення керівника управління спеціальних розслідувань Сергія Горбатюка. Підставою у відомстві назвали те, що він не подав заявку на переатестацію. Сам Горбатюк заявив, що оскаржуватиме таке рішення в суді. Сергій Горбатюк очолював управління спеціальних розслідувань ГПУ від грудня 2014 р. Зокрема, опікувався справами про злочини під час Революції Гідності. До цього 10 років працював слідчим ГПУ.

  Попередній матеріал
  Акція протесту під ВР: чого під парламентом вимагають аграрії та селяни
  Наступний матеріал
  Національна філармонія України: афіша концертів у листопаді