Перша репетиція "Ходи гідності" у центрі Києва
Перша репетиція "Ходи гідності" у центрі Києва 5 канал

Перша репетиція "Ходи гідності" в центрі Києва: чого чекати українцям – включення

Читайте по-русски
Цього року в середмісті столиці не буде бойової техніки та урочистого маршу військових

Перша репетиція відзначення Дня Незалежності сьогодні триває в центрі столиці. Все, що нині відбувається на Хрещатику та Майдані Незалежності, чув та бачив кореспондент "5 каналу" Мирослав Солонар.

Центр столиці наразі переповнений людьми у формі. Окрім армійців із практично всіх родів військ, а також рятувальників, поліцейських та нацгвардійців – на Хрещатику вистачає і звичайних киян, дорослих та дітей, які прийшли подивитися на дійство.

Цього року, нагадаємо, середмістям столиці йтиме не військовий парад, а ініційована Офісом президента так звана "Хода гідності". Основна відмінність – відсутність бойових колон техніки та урочистого маршу військових. Натомість "Хода гідності" зосередиться на вшануванні ролі людей – не танку, а танкісту, не літаку, а його пілоту, – принаймні так пояснюють організатори.

Як своїми враженнями діляться військові, які беруть участь у дійстві, а також глядачі репетицій – дивіться у відео.

Ходу режисує відомий український кліпмейкер Алан Бадоєв і хореографістка Олена Коляденко. До "Ходи гідності" також будуть залучені п'ять військових оркестрів, українські зірки світової оперної сцени, 18 піаністів, народні артисти України. Спеціальним гостем на урочистостях буде прославлений композитор Мирослав Скорик.

Нагадаємо, міністр оборони Степан Полторак підписав указ про надання премії військовим з нагоди Дня Незалежності.

Попередній матеріал
"Прострілки", інформатори "ДНР" і собаки-вихованці: наочно про службу на КПВВ
Наступний матеріал
ВРП повернула ГПУ клопотання про арешт судді Вищого госпсуду Татькова
Loading...