Журналіст Тарас Москалюк
Журналіст Тарас Москалюк 5 канал

"Навіть врятував колегам життя": у Києві попрощалися з українським журналістом Тарасом Москалюком – відео

Читайте по-русски
Чоловікові було лише 47 років

У Києві попрощалися з українським журналістом Тарасом Москалюком. Його життя обірвалося 4 квітня внаслідок тяжкої пневмонії у віці 47 років. Про таке повідомляє "5 канал".

Тарас Москалюк народився у місті Дружківка, що на Донеччині. Закінчив філологічний факультет Донецького державного університету. Впродовж життя Тарас працював журналістом. Зокрема, від 2005 до 2007 року був першим власним кореспондентом "5 каналу" у Донецьку. Співпрацював і з іноземними виданнями.

Від початку війни на сході – переїхав до Києва та почав співпрацю зі "112 каналом", очолював регіональний відділ мовника. Деякий час був і військовим кореспондентом. У січні 2015 року разом з оператором потрапив під обстріл біля Торецька, Луганської області.

В останню путь Тараса Москалюка проводжали його рідні, друзі та колеги. Журналісти, які знали Тараса, говорили про нього як про людину, яка все життя віддала професії.

Ігор Проценко, друг Тараса Москалюка, згадує: "30 років дружби, було всяких історій багато. І до першої крові що називається. А смішного було... Боже мій, було стільки смішного, я вам не можу передати. Як у нього на кухні, скільки ми раз співали, скільки ми жартували... Про все. Ви знаєте, цей суфікс "л", показник минулого часу, я його вже напевно ненавиджу... Жартували. Жартуємо! Я не хочу говорити в минулому часі".

Розповіла про нього і журналіст Юлія Божко: "У нас була така дружба... Він завжди допомагав, завжди підказував, можна сказати, що він навіть врятував життя. У нас була така ситуація, коли ми не могли з посвідченнями "5 каналу" працювати на протестах і я попросила Тараса, він працював на місцевому каналі, зробити нам посвідчення цього каналу, тому що до місцевих відношення було інше. Він розумів, наскільки ми в ризиковані позиції і зробив нам все за один день".

А Інна Кардаш розповіла, яким Тарас Мокалюк був наставником: "Мені пощастило працювати з Тарасом останні два роки. Я білоруський кореспондент телеканалу "112 Україна", Тарас був моїм керівником. Із такою людиною працювати – це справжнє задоволення. Це людина, яка завжди тебе підтримає".

Попередній матеріал
Хвороби-кілери: Супрун назвала основні причини смертності серед українців
Наступний матеріал
Яніна Соколова – Анатолію Матіосу: "Звідки у Вас дохід 73 млн?" – відео
Loading...