1+1
1+1 відкриті джерела

Головною загрозою свободі слова журналістів "1+1" є винятково тиск з боку власника каналу – штаб Порошенка

Читайте по-русски
Звинувачення з боку "1+1" у нібито тиску на телеканал у штабі Порошенка категорично відкидають

У четвер, 28 березня, на брифінгу речник виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв прокоментував закиди менеджменту телеканалу "1+1" у нібито тиску на медіа.

"Ми категорично відкидаємо звинувачення з боку "1+1" у нібито тиску на телеканал. У штабі Петра Порошенка головною загрозою принципам свободи слова та незалежності журналістів каналу "1+1" вважають винятково очевидний тиск з боку власника цього каналу. Така позиція нашого штабу", – зазначив Медведєв. 

Він також додав: "Вважаємо, що звернення до суду, який має розсудити позивача і відповідача, є єдиним цивілізованим способом реагування на ситуацію".

При цьому, у штабі Порошенка повідомили, що жодних матеріальних претензій у позові Порошенка проти "1+1" немає. Йдеться лише про вимогу спростувати неправдиву інформацію. 

"Позов Петра Порошенка до телеканалу "1+1" не містить жодних матеріальних претензій. Позов буде подано в найближчі дні. Єдине, чого добивається позивач, – це спростування брехні, що систематично поширюється на телеканалі "1+1" і визнання інформації недостовірною, а також оприлюднення рішення суду про недостовірність цієї інформації, тобто її спростування в ефірі каналу "1+1", – зауважив представник Президента.

Розповів Медведєв і про суть позову проти телеканалу.

"Перелік фейкової, брехливої інформації у позові займає близько трьох сторінок і стосується лише однієї програми – одного з останніх випусків програми "Українські сенсації". Напевно, немає таких юридичних потужностей, щоб систематизувати всю неправду, фейки, брехню, яка протягом передвиборчої кампанії з телеканалу "1+1" вилилася на Петра Порошенка. В цій історії нам буде важливим хоча би один факт, доведений судом, і один факт спростування. Важливо показати суспільству, що у передвиборчій кампанії в Україні цей канал, очевидно під тиском свого власника, став основним джерелом чорного піару та брудних передвиборчих технологій проти Петра Порошенка", – наголосив Медведєв. 

Більше подробиць – далі у відео: 

Нагадаємо, кілька днів тому голова фракції БПП Артур Герасимов повідомив, що Президент подає до суду на канал "1+1". Згодом глава держави пояснив своє рішення і додав: "Червона лінія перейдена". 

Попередній матеріал
Ротація довірених осіб Порошенка перед виборами – у штабі назвали причину
Наступний матеріал
Старі прийоми вперемішку з новими: як шахраї виманюють гроші з банківських карток
Loading...