Петро Порошенко
Петро Порошенко фото АПУ

ВВС виплатить Порошенку компенсацію за поширення брехні – куди витратять кошти

Читайте по-русски
Відоме на весь світ ЗМІ було змушене визнати, що поширило недостовірну інформацію

Британська телерадіомовна корпорація BBC заплатить чинному Президенту України Петру Порошенку компенсацію за поширення неправдивої інформації. Суд визнав наклепом новину про те, що Порошенко нібито заплатив щонайменше $400 тис. за першу зустріч з президентом США Дональдом Трампом. 

Гроші, які буде отримано як компенсацію за шкоду, завдану репутації, спрямують на благодійність. Про це повідомив речник виборчого штабу Петра Порошенка Олег Медведєв на брифінгу 28 березня.

"ВВС визнала, що інформація була недостовірною і, відповідно, буде виплачена Порошенку компенсація за шкоду, заподіяну його репутації. Я уповноважений заявити, що коли ця компенсація надійде, Порошенко пожертвує її на благодійні цілі. Поки що я не готовий сказати, на які саме. Можливо, це буде пов'язане з благодійною допомогою, зокрема і Збройним силам України", – зазначив речник штабу Президента.

Він також додав: "За п'ять років Петро Порошенко і компанії, бенефіціаром яких він є, зробили благодійні пожертви на суму понад 1 млрд 200 мільйонів гривень, і з них приблизно половина (особливо у 2014-2016 роках) пішла на допомогу ЗСУ, різним підрозділам, частинам і так далі".

Більше подробиць – далі у відео: 

Як інформував 5.UA, у вересні 2018 року стало відомо, що Президент України Петро Порошенко подав позов проти британської телерадіокомпанії ВВС за наклеп. 

Попередній матеріал
Чотирилапі потерпають від кліщів: у Львові для собак влаштували день донора
Наступний матеріал
"Це не команда Порошенка": Медведєв прокоментував одну зі схем, за якою планують зірвати вибори
Loading...