Twitter / Петро Порошенко

Порошенко подав позов проти BBC за наклеп – The Telegraph

  У позові наголошується, що твердження BBC особливо небезпечне, тому що Порошенко активно відстоює антикорупційні заходи в Україні

  Президент України Петро Порошенко подав позов проти британської телерадіокомпанії ВВС за наклеп через новину про те, що він заплатив щонайменше $400 тис. за першу зустріч з президентом США Дональдом Трампом. Про це повідомляє The Telegraph.

  "Президент України подав позов проти ВВС за наклеп через новину, в якій йшлося про те, що він таємно заплатив щонайменше 300 тисяч фунтів стерлінгів (це $400 тис. – Ред.) за зустріч з Дональдом Трампом", – йдеться у повідомленні.

  Адвокати Порошенка заявили, що таке твердження неправдиве та "завдає серйозної шкоди його репутації та честі".

  У позові також наголошується, що твердження BBC про сплату коштів за зустріч особливо небезпечне, тому що Порошенко активно відстоює антикорупційні заходи в Україні. Адвокати Порошенка також стверджують, що британський мовник "не мав жодних доказів будь-яких платежів або таємних переговорів". Натомість BBC вирішила оприлюднити це "надзвичайно серйозне та шкідливе твердження", попри те, що їм неодноразово повідомляли, що це все неправда.

  Також із позову стало відомо, що BBC відмовилася опублікувати виправлення інформації або вибачення, і що ця новина залишається доступною на сайті британського мовника.

  Нагадаємо, у травні 2018 року деякі ЗМІ опублікували інформацію з посиланням на розслідування BBC, підготовлене журналістами в Україні та в США, про те, що адвокат Дональда Трампа Майкл Коен нібито отримав таємний платіж у розмірі $400 тис. або $600 тис. за організацію першої зустрічі між Порошенком та Трампом у червні минулого року. В Адміністрації Президента України цю інформацію спростували. 

  Попередній матеріал
  "Допоможи мені дихати": сотні новонароджених потерпають без дороговартісного апарата
  Наступний матеріал
  Раді презентували проект бюджету на 2019 рік – куди піде найбільше грошей
  Loading...

  "Мабуть, повертався зі США": пасажири сфотографували, як Порошенко летів до Києва

  Спецпредставник США порівняв Порошенка та Путіна

  Курс до НАТО, томосу – бути, ніякої "дружби" з РФ: про що Президент говорив у Раді

  Порошенко пообіцяв захистити священиків і вірян, які захочуть вийти з УПЦ МП

  Порошенко про ідею Тимошенко: Маневри не відповідають європейській політичній культурі

  "Голуби миру з тінню двоголового орла": Порошенко заявив, що питання суверенітету та цивілізаційного вибору не будуть предметом компромісу