Наталія Орлянська
Наталія Орлянська 5 канал

Життя "виписало" складну роль: талановита журналістка бореться з раком легень і потребує допомоги

Читайте по-русски
Вона написала перший сценарій детективного серіалу, в якому сюжетними колізіями випробовувала характер головної героїні. Нині ж саму авторку – журналістку Наталію Орлянську – випробовує реальність.

Медики діагностували в Наталії агресивну пухлину в легенях, яку неможливо прооперувати. На перші два сеанси хіміотерапії кошти допомогли зібрати родичі, друзі та користувачі соцмереж, але таких потрібно ще кілька. Третій сеанс варто розпочати уже 15 квітня.

Два роки тому після перегляду американського детективного серіалу журналістка Наталія Орлянська несподівано для самої себе надихнулася та перекваліфікувалася. Упродовж півроку писала сценарій для телесеріалу, в якому ретельно вигадувала карколомні сюжетні лінії для головної героїні.

Наталія Орлянська
Наталія Орлянська5 канал

"Вона – успішний психотерапевт, але в її житті сталися дуже неприємні події, коли кілька пацієнтів загинули за дивних обставин. І вона не розуміє, що відбувається. У неї руйнується кар'єра та репутація", – розповідає сюжет твору журналістка.

16-серійний дебют потішив рейтингами та додав наснаги втілювати й надалі свої задуми в кіно. Авторка написала фабулу майбутньої мелодрами – історію кохання АТОвця. Без пафосу та штучного патріотизму.

Але нині працювати Наталя Орлянська не може. Їй важко рухатися та обійтися в побуті без сторонньої допомоги. І найскладніше впоратися з новою роллю, яку прописало життя – онкохворої.

Наталія Орлянська
Наталія Орлянська5 канал

Час від часу Наталю турбувала спина, але торік восени біль у кістках посилився настільки, що знеболювальні, які пила пригоршнями, перестали допомагати. Кілька місяців Наталя Орлянська намагалася виявити недугу. На першому МРТ патологій не виявили, безрезультатним було й паломництво по профільних спеціалістах.

Лише після другого МРТ онкологи спершу встановили, а потім спростували діагноз. Переломним моментом став візит до терапевта зі скаргами на кашель. Той направив на комп'ютерну томографію легень. Тоді і виявили пухлину в легкому.

Наталія Орлянська
Наталія Орлянська5 канал

"Те, що позначилося на спині; те, що вони думали про мієлому, це, власне, вже метастази, які дала пухлина в легенях. І виявилося, що останні кілька місяців я просто втрачала свій час. Пухлина, як мені пояснили, неоперабельна. Вона проросла у велику судину", – розповідає пані Наталія.

Мама, яка приїхала зі Львова, тепер постійно поряд з єдиною дочкою. Вона тричі на день вводить знеболювальне й ламає голову, як знайти кошти на лікування.

Онкологи прописали шість курсів хіміотерапії, два з яких завдяки родичам, друзям та користувачам соцмереж Наталя вже пройшла. Кожен сеанс коштує понад 150 тисяч гривень.

"Буквально за півтора тижні ми змогли розпочати перший курс. Зараз потрібно до 15 числа зібрати знову ту ж суму. У неї багато планів, задумів, які би хотіла втілити у життя", – каже мати Наталії, Людмила Орлянська.

Наталія Орлянська
Наталія Орлянська5 канал

Про те, як вона протистоїть страшному діагнозу, Наталя почала ділитися з друзями у Facebook. Просить не ставити під постами зажурених смайликів, адже в майбутньому планує на основі свого досвіду написати книгу.

"Якщо ти зібрався вмирати – тебе жодні ліки не зупинять", – переконана журналістка.

Співавтором щасливого фіналу в цій історії може стати кожен благодійник, який відгукнеться на прохання Наталії про допомогу. Перерахувати кошти й стати співаторами оптимістичного епілогу можете і ви:

Рахунок у "Приватбанку" 4149 4993 4119 5822, Орлянська Наталія Анатоліївна

Леся Головата, Іван Довганик, "5 канал"

Попередній матеріал
Чистий, як сльоза: секрети збирання та цілющі властивості березового соку
Наступний матеріал
Спецназ СБУ взявся патрулювати вулиці, вокзали, автостанції
Loading...