Справа Василя Стуса
Справа Василя Стуса 5 канал

Медведчук із позовом проти Кіпіані: суд у Києві продовжує розглядати справу проти журналіста – включення

Читайте по-русски
Уже продано щонайменше 10 тисяч книг про Василя Стуса, яку написав Вахтанг Кіпіані

Дарницький райсуд Києва продовжує розглядати позов Віктора Медведчука проти журналіста й письменника Вахтанга Кіпіані. Член політради "Опозиційної платформи – За життя" судиться з автором книги "Справа Василя Стуса", а також видавництвом і друкарнею доробку. Кілька десятків людей зібралися під стінами суду на підтримку Кіпіані. Подробиці розповість кореспондентка "5 каналу" Єва Ніколашвілі.

За словами кореспондентки, Феміда дослідила один том доказів. Загалом же їх три.

Тимчасом кілька десятків людей зібралися під стінами суду на підтримку Кіпіані. Кажуть: позов Медведчука є спробою тиску та наступом на свободу слова. На цьому наголошують також понад сотню письменників та журналістів. Відповідну заяву, спрямовану до Людмили Денісової, оприлюднила у Facebook голова Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим'юк.

Детальніше дивіться у відео включення Єви Ніколашвілі: 

Нагадаємо, кум Путіна вимагає заборонити розповсюдження видання та спростувати частину інформації. У книзі Медведчук помітив майже десяток буцімто оціночних суджень. У них вбачає образу своєї честі, гідності й ділової репутації. Адвокат позивача каже: наполягають, аби уривки із видання вилучили.

За словами Кіпіані, уже продано щонайменше 10 тисяч книг. Автор наголошує, що в тексті змальовує реальні події 80-х років, коли Віктор Медведчук був державним адвокатом Василя Стуса і підтримав сторону обвинувачення. Цим фактично визнав провину свого підзахисного під час суду.

Попередній матеріал
Небезпечний вантаж під Одесою: як зберігають тисячі тонн аміачної селітри в порту "Південний"
Наступний матеріал
За захист дівчини: у Києві чоловік завдав ножового поранення молодику
Loading...