Крематорій
Крематорій facebook.com

Київ відшкодовуватиме витрати на кремацію померлих від COVID-19 – КМДА

  Читайте по-русски
  Також місто візьме на себе оплату транспортування

  Київ візьме на себе відшкодування затрат на транспортування та кремацію померлих від COVID-19 за відповідним зверненням родичів чи інших осіб. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

  "Ми розуміємо, що у багатьох родин, яких спіткало горе і їхні близькі люди померли від інфекції, може бути скрутне фінансове становище. Таким родинам ми готові піти назустріч та допомогти. Нагадаю, кремація в умовах поширення інфекції є рекомендованим способом поховання осіб, які померли від COVID-19", – сказав Петро Пантелеєв.

  Він також прояснив ситуацію щодо приватних підприємств, які надають ритуальні послуги і транспортують до міського крематорію.

  "Жодних преференцій для жодного підприємства немає. Є єдині для всіх методичні рекомендації щодо поховання померлих осіб з підозрою або підтвердженням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2. Вони затверджені розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації. І це рекомендації, що, передусім, повинні убезпечити від нових випадків інфікування. Адже на сьогодні в столиці понад 1,5 тис. підтверджених випадків хвороби", – додав заступник голови КМДА.

  Нагадаємо, влада збирається "поліпшити" другий етап медичної системи. Про те, яким чином відбуватиметься таке "поліпшення", дізналося від джерел з системи охорони здоров'я видання LB.ua.

  Попередній матеріал
  Резніков стане заступником голови делегації України в ТКГ – Єрмак
  Наступний матеріал
  Від сьогодні в Києві дозволено продавати їжу та напої в МАФах – є певні умови
  Loading...

  "Ми не в серіалі, ми в реальному житті" – ексклюзивне інтерв'ю з міським головою Черкас про карантин, Зеленського та дії влади

  Бізнес на мікрозелені: як мешканець Сум перетворив хобі на прибуткову справу

  Чим завершиться невиконання вказівок з Офісу президента щодо карантину – "ІнфоВечір"

  Песимістичні очікування бізнесу посилилися – Нацбанк

  Зеленський заявив, що повне скасування карантину "матиме шокуючі наслідки"

  "Я не бачу майбутнього в команди Зеленського" – міський голова Черкас