Карантин у Німеччині
Карантин у Німеччині 5 канал

Епідемія COVID-19 та послаблення карантину: що відбувається в Німеччині – включення

Читайте по-русски
З 27 квітня у Баварії та Мюнхені вже почалося послаблення карантину

У Німеччині кількість хворих на коронавірус зменшується щодня. За останню добу діагноз COVID-19 підтвердили у 700 людей. 43 померли. У Німеччині послаблювати обмеження планують з наступного тижня. Тоді обіцяють відкрити музеї, дозволити відвідування дитячих майданчиків та виставок. Однак із дотриманням маскового режиму. Кожна земля ухвалює власне рішення про пом'якшення умов. Яка нині ситуація у Баварії, "5 канал" розпитав в українки Юлії Нежинської.

Баварія за кількістю хворих на першому місці у Німеччині. Карантинні заходи були запроваджені з 16 березня. Вони, можливо, є найжорсткішими серед інших земель Німеччини. Водночас – досить лояльні.

З 27 квітня у Баварії та Мюнхені вже почалося послаблення карантину. Наприклад, за парти повернулися школярі випускних класів. Дозволили відкриватися магазинам площею до 800 кв. м. У магазинах встановлені спеціальні захисні екрани на касах, у багатьох крамницях на вході дезінфектори.

На вході у магазини, які зараз відкриваються, почали видавати спеціальні чіпи, які дозволяють підрахувати кількість клієнтів. Також вони можуть видавати вигнали, коли хтось підходить дуже близько. Таким чином нагадують про дистанцію.

Кав'ярні та піцерії працюють у режимі "на винос".

Прогулянки були дозволені з самого початку – але ви маєте гуляти з членами своєї родини. Після 27 квітня можна запросити одного друга на прогулянку.

Транспорт працюємо у звичайному режимі. Але запровадили масковий режим. Будь-яка тканина може вважатися маскою. Медичні засоби просять залишити для лікарів.

Із послаблень дозволили релігійні зібрання та демонстрації.

Найбільше постраждали туристична галузь та сфера послуг. Скасувати довелося багато футбольних матчів та Октоберфест. Це велика втрата для бюджеті Баварії. Близько 6 млн відвідують цей фестиваль щорічно.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив у відеозверненні, що "передчасне і повне скасування карантину в Україні матиме шокуючі наслідки".

Попередній матеріал
"Для боротьби з невидимим ворогом": лікарні українських міст отримали від Фонду Порошенка чергову партію захисту від COVID-19
Наступний матеріал
Мітинг підприємців у Луцьку: що вимагають та яка реакція чиновників
Loading...

"Ми зараз лише на самому початку пандемії": основне із заяви Меркель – включення

Правила COVID-19: Єлизавета II святкує 94-річчя за зачиненими дверима, в Німеччині скасовують Oktoberfest

Низка країн Європи послаблюють карантин: як це відбувається

Коронавірус у світі: Меркель вийшла з карантину, Нью-Йорк продовжив режим "на паузі"

"Законослухняність вражає": як борються з поширенням COVID-19 у Німеччині і чому такі методи ефективні

В Ухані запускають метро, а Німеччина з'ясовує причини низької смертності в країні – як світ бореться із COVID-19