Скріншот відео

У Києві на чемпіонаті з пляжного волейболу для спортсменів з вадами слуху зібралися команди з семи країн

Двадцять хвилин запеклої боротьби і обидві українські команди вибороли перемогу

У столичному Гідропарку в понеділок, 13 серпня, стартував четвертий чемпіонат Європи з пляжного волейболу для спортсменів із вадами слуху. 16 жіночих та 17 чоловічих команд брали участь у дефчемпіонаті. Учасники з різних країн готувалися до боротьби з квітня минулого року. Майже кожну країну представляли дві команди.

Учасники дефзмагань – це представники України, Польщі, Литви, Білорусі, Німеччини, Греції та Росії. Організатори запевняють, що такі спортивні заходи вкрай важливі.

"Почути не чуючого, ми тут чуємо людей, які мають порушення слуху. Ми маємо лідерство у цьому виді спорту, безумовно, лідерам дають якраз приймати участь такий чемпіонат. Фінал буде за участі України, це точно", – переконаний президент Національного паралімпійського комітету Валерій Сушкевич.

Микола Цапколенко – український дефволейболіст – вже успішно відіграв свій тайм, тепер спостерігає за суперниками з трибун. Окрім України вважає сильними командами країн Польщу та Туреччину.

"Наше головне завдання отримати перші місця. До четвертого турніру почали готуватися з квітня 2017 року. Лише місяць перерви і більше півроку ми плідно тренувалися", – пояснив учасник турніру.

Двадцять хвилин запеклої боротьби і обидві українські команди виборюють перемогу. Тренер зізнається, що в перемозі навіть не сумнівався.

"На таких змаганнях як чемпіонат Європи, світу або дефолімпійські ігри, виходить психологічна підготовка і, мабуть, везіння. Хоча й технічна та фізична підготовка теж має значення, але психологія на таких змаганнях має більше значення, тому що велика відповідальність", – запевняє головний тренер Збірної команди України з пляжного волейболу Олег Край.

Юлія Ярошевська та Юлія Черненко відірвалися від суперників майже на 15 балів. Пояснюють, що на рідному полі не могли програти.

"Ми на своєму місці. В Україні ми повинні показати впевненість, красу і що ми вміємо грати в пляжний волейбол", – пояснила учасниця турніру.

Обидві українські команди пройшли у фінал. Перемогли з великим відривом і тепер чекають наступних вихідних і переконують – цей чемпіонат виграють.

Валерія Павленко, Віктор Сніжко, "5 канал"

Попередній матеріал
Відмовлялася лікувати АТОвця: лікарку з Інституту раку вдруге звільнили
Наступний матеріал
"Розчарувався в ідеях окупантів": родичі бойовика звернулися до поліції – відео
Loading...

Нове "золото": українські дівчата виборюють медалі на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Чемпіонат Європи з легкої атлетики: українець виборов золото

За крок до першості: паралімпійська збірна з футболу стала віце-чемпіоном Європи

Українські веслувальники здобули 5 медалей на Чемпіонаті світу у Болгарії

Підводне плавання: українці збирають "медальний врожай" на чемпіонаті світу

7 медалей і великі плани: як зустрічали Національну збірну з легкої атлетики після Чемпіонату Європи