Ілля Ковтун на ЧЄ-2018

Український гімнаст виборов титул чемпіона Європи серед юніорів

У Глазго нині триває чемпіонат Європи серед юніорів та серед дорослих зі спортивної гімнастики

На чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики серед юніорів український атлет Ілля Ковтун виборов "золото". Про таке повідомляє видання XSport.

Як стало відомо, у вправах на паралельних брусах українець отримав оцінку 14.000 балів (5.000 складність + 9.000 виконання) і виборов титул чемпіона Європи у своїй віковій категорії.

Зазначимо, що Ковтун поповнив заявку збірної України просто перед змаганнями у Глазго, оскільки тривалий час відновлювався після травм коліна.

Додамо, що нині у Глазго паралельно проходить дорослий чемпіонат Європи, де 12 серпня в особистих фіналах виступлять українські гімнасти Ігор Радівілов (опорний стрибок) та Петро Пахнюк (кільця і ​​бруси).

Як інформував 5.UA, Україна виборола сім медалей на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики-2018. У нашій скарбничці два золота, чотири срібла і дві бронзи.

Дивіться також фотогалерею:

Гектари земель у вогні: в анексованому Криму палає заповідне урочище "Уч-Кош"
"Ніч яка зоряна": вночі терористи запускають по силах ООС трасерні кулі та освітлювальні міни