Новолуганське
Новолуганське 5 канал

"Ніч яка зоряна": вночі терористи запускають по силах ООС трасерні кулі та освітлювальні міни

Навіть одного трасера достатньо для того, щоб позиція згоріла, кажуть українські захисники

Підступи до селища Новолуганське. Тільки-но сутеніє – перемир'я закінчується. Лунають перші постріли, і в бік армійців летять трасерні кулі.

"Коли стріляєш трасерними кулями – видно, чи влучив по бійниці, чи ні. Можна підпалити траву, підпалити позицію. Навіть одного трасера достатньо для того, щоб позиція згоріла", – розповідає боєць Дмитро.

Новолуганське
Новолуганське5 канал

По позиціях то тут, то там, працюють кулемети та гранатомети. Бойовики запускають так звані "люстри" –  освітлювальні міни.

"Запускають освітлювальну міну, аби побачити позиції, місцевість, спостережні пости. Можна прицільно гатити потім зі стрілецької зброї", –  зазначають військові.

Новолуганське
Новолуганське5 канал

Протягом ночі бойовики не раз відкривали вогонь по армійцях з автоматичних станкових гранатометів та стрілецької зброї. Крім того - випустили у бік позицій ЗСУ кілька мін.

"Ніч була напруженою. Почали обстрілювати. Зі стрілецької зброї, з АГС накрили. ДШК застосовували, а також з підствольника гатили трохи. І так до другої години ночі", - розповідає боєць Валентин.

На світанку стрілянина стихає. Втім для армійців підготували сюрприз – на ранок до їхніх позицій рушив бойовик.

"Ранок був нормальний за винятком одного інциденту. На нас йшов ворог - просто по дорозі, просто нам назустріч. Може, п'яний був – не знаю", - зазначають армійці.

Новолуганське
Новолуганське5 канал

Незваного гостя вчасно помітили, і він дав драла. Утім, навіть удень армійці не розслабляються, адже бойовики нерідко обстрілюють їх і засвітла. Крім того, спостереження за ворогом не припиняється ані на секунду, а він склавши руки не сидить.

Новолуганське
Новолуганське5 канал

Дивіться також фотогалерею: 

"Колись лунали дитячі голоси": фото покинутих будинків у Водяному – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Український гімнаст виборов титул чемпіона Європи серед юніорів
Наступний матеріал
"Злет" активістів та журналістів: чому медіа скаржаться на тиск та небезпеку