Скріншот відео

7 медалей і великі плани: як зустрічали Національну збірну з легкої атлетики після Чемпіонату Європи

Українка Наталія Прищепа, окрім золотої медалі, запам'яталася і тим, що допомогла своїй суперниці із Бельгії, котра впала на біговій доріжці, дістатися до фінішу

Збірна вітчизняних легкоатлетів повернулась в Україну. На Чемпіонаті Європи з легкої атлетики вони вибороли 7 нагород: 2 "золота", 3 "срібла", та 2 "бронзи".

"Мені сподобалася атмосфера, сподобалася сама підтримка Берліну – вони підтримували спортсменів не залежно, звідки ти. Конкуренти, звичайно, сильні, це ж Чемпіонат Європи – вісім найкращих бігунок континенту", – поділилася враженнями дворазова чемпіонка Європи-2018 з легкої атлетики Наталія Прищепа.

Спортсменка виборола на цьому чемпіонаті "золото", після чого стала дворазовою чемпіонкою Європи. Також українка запам'яталася і тим, що допомогла своїй суперниці із Бельгії, котра впала на біговій доріжці, дістатися до фінішу.

В аеропорту "Бориспіль" зібралися як кияни, так і жителі з інших областей України. З собою принесли квіти та навіть подарунки.

"Зустріти нашу срібну призерку Чемпіонату Європи Марину Бех – нашу красуню, нашу гордість Хмельниччини", – ділиться вболівальник Олександр Прокопов.

Всього збірна виборола сім медалей: Сергій Никифоров і Мар'яна Бех здобули "срібло" у стрибках у довжину, а Анна Рижикова – "срібло" в бігу на 400 метрів, Ольга Ляхова – "бронзу" континентальної першості. У тренерському штабі повідомили, що змагання, порівняно з попереднім турніром, пройшли чудово.

"Зараз така команда, з якою можна йти і вирішувати серйозні задачі і не тільки в Чемпіонаті Європи. Попереду у нас Чемпіонат світу наступного року, потім Олімпійські ігри. Я думаю, що у нас там теж будуть медалі", – розповів тренер національної збірної з легкої атлетики В'ячеслав Тиртишник.

Випробування пройшов успішно: чим кращий за попередні версії модифікований танк Т-72АМТ