Наталія Прищепа
xsport.ua

Нове "золото": українські дівчата виборюють медалі на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Скарбничка вітчизняної збірної поповилася "золотом", "сріблом" та "бронзою"

У Німеччині триває чемпіонат Європи з легкої атлетики. Українські спортсмени продовжують приносити збірній усе нові перемоги. Так, українка Наталія Прищепа здобула "золото" у бігу на 800 метрів. Про це повідомляє "Укрінформ".

Як стало відомо, у цій же дисципліні ще одна вітчизняна бігунка Ольга Ляхова виборола "бронзу". У фіналі українки трималися в затінку до останніх 100 метрів і лише потім здійснили вирішальний ривок.

Наталія Прищепа фінішувала першою, показавши час 2.00.38. Ольга Ляхова із третім результатом подолала дистанцію за 2.00.79. Зазначимо, що таким результатом Прищепа захистила титул чемпіонки Європи.

І ще одна медаль додалася до скарбнички збірної України. Анна Рижикова здобула "срібло" у бігу на 400 метрів з бар’єрами. Українка показала свій найкращий час у сезоні (54.51). Вона фінішувала другою, поступившись місцем лише Леа Шпрунгер зі Швейцарії (54.33).

Як відомо, до цього Україна виборола ще три медалі на цьогорічному чемпіонаті Європи з легкої атлетики. "Золото" приніс національній збірній Мар’ян Закальницький у спортивній ходьбі на 50 км; Аліна Цвілій стала срібним призером на дистанції спортивної ходьби так само на 50 км, а Сергій Никифоров виборов бронзову медаль у стрибках у довжину.