Паралімпійська збірна повернулась в Україну
Паралімпійська збірна повернулась в Україну 5 канал

Паралімпійська збірна повернулася додому: як українців зустрічали і вітали

Усі обіцяні державою виплати за нагороди вже надійшли тріумфаторам Ігор, – запевнили високопосадовці, що також приїхали зустрічати спортсменів

Українську паралімпійську збірну зустріли в аеропорту "Бориспіль". На Іграх у Південній Кореї наша команда загалом виборола 22 нагороди, з них – сім золотих. Привітати спортсменів приїхали рідні, близькі та високопосадовці.

Із квітами, солодощами та плакатом до аеропорту "Бориспіль" прибула з Тернополя родина Радів. Поруч – тренер їхнього 18-річного сина Тараса. Тиждень тому наймолодший учасник паралімпійської збірної України виборов на іграх у Південній Кореї золоту медаль серед біатлоністів на дистанції в 12,5 кілометрів.

"Паралімпійські почалися, і ми так до кінця вболівали за нього. Якраз 13 числа дивимося – взяв "золото". Для нас то велика честь", – запевняє батько Михайло Радь.

Олена Рептюх очікує на свого чоловіка Ігоря, який із Південної Кореї везе три нагороди всіх ґатунків. Спеціально для зустрічі жінка теж підготувала плакат: "Давно не бачилися, він як після Нового року поїхав, оце його й не було. Тому дуже вже сумуємо".

Усі обіцяні державою виплати за нагороди вже надійшли тріумфаторам Ігор, запевнили високопосадовці, що приїхали зустрічати спортсменів. Цього року вони такі самі, як і призові для олімпійської збірної: $125 тис. – за "золото", $80 тис. – за "срібло", $55 тис. – "бронзу". Спортсмени терпляче очікують завершення офіційної церемонії. Після цього нарешті опиняються в обіймах рідних, яких не бачили декілька місяців.

Паралімпійська збірна повернулась в Україну
Паралімпійська збірна повернулась в Україну5 канал

А лижника Ігоря Рептюха в Україні очікував сюрприз, не менш важливий , ніж паралімпійська медаль: "У мене вже доця навчилася розмовляти, поки я "кував медалі". Гідно виступав, представляв гідно нашу країну".

Ще 17 разів наші спортсмени у Південній Кореї фінішували четвертими, каже президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич. Досягнення наших паралімпійців стали прикладом для інших українців, вважає він.

Наголошує: "Воїн АТО, який думає, що життя закінчилося, бо йому відірвало ногу – життя не закінчилося. Бо він бачить хлопців і дівчат, які зробили перемогу України. Тому життя не закінчилося".

На іграх у Південній Кореї наша збірна здобула 22 нагороди і посіла шосте загальнокомандне місце. Українці повторили досягнення Ігор 2006 року: тоді, як і зараз, вони завоювали сім золотих медалей.

Петро Троць, Олександр Петровський, Руслан Альмухамедов, "5 канал"

Церемонія закриття Зимової Олімпіади-2018: як це було

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Микольська: Рівень доступу на ринок не відповідає потенціалу торгівлі України з ЄС
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": можливий автор назви "Революція Гідності", депутат Київради Юрій Сиротюк на "5 каналі"
Loading...

Сьомий день Паралімпіади: в України ще три медалі

Паралімпіада у Пхьончхані: Україна піднялася на другу позицію в медальному заліку

Пхьончхан-2018: Україна здобула ще три медалі, є і "золото"

Паралімпіада-2018: українська збірна виборола вже третє "золото"

"Досі не вірить у перемогу": чемпіон Олімпіади-2018, фристайліст Абраменко повернувся до України

Паралімпіада-2018: Україна здобула ще одне золото у лижній змішаній естафеті