Паралімпіада-2018: Україна здобула ще одне золото у лижній змішаній естафеті

Естафету виграли Юрій Уткін, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман та Оксана Шишкова

Іще одне золото завоювали українські паралімпійці у південно-корейському Пхьончхані. Здобули його вітчизняні спортсмени в лижній змішаній естафеті 2,5 км. На найвищу сходинку п'єдесталу піднялися Юрій Уткін, Людмила Ляшенко, Юлія Батенкова-Бауман та Оксана Шишкова.

Майже для всіх українців – це вже не перші нагороди на нинішній Паралімпіаді. Шишкова має в активі вже шосту нагороду. Ляшенко до цього на Паралімпіаді здобула ще три медалі. Для Уткіна – це друга нагорода.

Нагадаємо, вже сьогодні закінчується Паралімпіада-2018. Останнього дня змагань в активі паралімпійської збірної України 22 нагороди - 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей. Таким чином, в неофіційному командному рейтингу Україна посідає 6 місце.

Як повідомляв 5.UA, напередодні у Пхьончхані було розіграно шість комплектів медалей у лижному спорті, де у двох перегонах українські паралімпійці здобули срібну та бронзову нагороди.

"У Кремлі проігнорували": Ще місяць тому Москва отримала ноту із закликом не проводити вибори на окупованих територіях – Беца
    Розірвалася граната: у зоні АТО загинув прикордонник, ще один зазнав поранень

Сьомий день Паралімпіади: в України ще три медалі

Українка Шишкова виборола четверту медаль Паралімпіади-2018

Паралімпіада у Пхьончхані: Україна піднялася на другу позицію в медальному заліку

Пхьончхан-2018: Україна здобула ще три медалі, є і "золото"

Паралімпіада-2018: українська збірна виборола вже третє "золото"

У Кореї розпочалась Зимова Паралімпіада: що чекає на українських спортсменів