National Sports Committee for the Disabled of Ukraine, Paralympic Committee / Facebook

Сьомий день Паралімпіади: в України ще три медалі

Таким чином, українці посідають натепер четверту сходинку в загальнокомандному заліку

Чергові три нагороди здобули українські паралімпійці у південнокорейському Пхьончхані на зимових змаганнях.

Шосте для команди "золото" виборов Віталій Лук'яненко – в біатлонній гонці на 15 кілометрів серед спортсменів з порушенням зору. Олександр Казік у цій же дисципліні став срібним призером.

Оксана Шишкова також принесла Україні "срібло", посівши друге місце в біатлоні на дистанції 12,5 км. Для Шишкової – це вже п'ята медаль.

Наразі на рахунку збірної України 19 медалей – шість золотих, шість срібних і сім бронзових. Таким чином, національна збірна посідає натепер четверту сходинку в загальнокомандному заліку. В лідерах – Сполучені Штати Америки.