ua-football.com

Українка Шишкова виборола четверту медаль Паралімпіади-2018

За підсумком п'яти днів змагань українська збірна розташувалась на третьому місці. У нашій скарбничці 16 медалей

Українська спортсменка Оксана Шишкова виборола чергову медаль Паралімпіади-2018, що проходить нині у Пхьончхані. Цього разу вона принесла у національну скарбничку бронзову нагороду в лижному спринті серед жінок з вадами зору, повідомляє УНІАН.

Так, Шишкова подолала дистанцію 1,5 кілометри за 4 хвилини 45,6 секунди. Від лідера її відділяли 15,7 секунд . Перше місце на перегонах посіла Світлана Сахненко з Білорусі, а на другій сходинці розташувалась спортсменка під нейтральним прапором Михайлина Лисова.

Зауважимо, що для українки Шишкової ця "бронза" – вже четверта медаль на Паралімпіаді-2018.

Загалом за п'ять днів змагань Україна виборола 16 нагород. Із них 5 – золоті, 4 – срібні та 7 – бронзові. У командному заліку національна збірна розташувалась на третій сходинці. Напередодні паралімпійці вибороли одразу шість нагород, дві з яких золоті.