Співкуратор арт-проекту Ukrainian Insight Наталія Шпитковська
Співкуратор арт-проекту Ukrainian Insight Наталія Шпитковська be-inart.com

У штаб-квартирі ООН покажуть "Український Інсайт"

  16–26 травня у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку покажуть виставку "Український Інсайт" з роботами відомих сучасних українських митців

  Про це повідомляє "Укрінформ".

  Співкуратор арт-проекту Ukrainian Insight Наталія Шпитковська розповіла, що виставка експонуватиметься у великому холі для прийому делегацій Генеральної асамблеї ООН.

  "16 травня у штаб-квартирі ООН у Нью-Йорку відкриється виставка "Український Інсайт" за участю робіт Віктора Сидоренка, Олега Тістола, Миколи Маценка та Валентина Попова. Виставка має на меті донести світові сигнал про прогресивні зміни в Україні та її невичерпний потенціал, показати бачення українського майбутнього – хорошого, оптимістичного – через погляд сучасних українських митців", – сказала Шпитковська.

  Відкриття виставки відбудеться о 18:30 за участі постійного представника України при ООН Володимира Єльченка та професора Єльського університету Тімоті Снайдера. А перед відкриттям, о 17:00, відомий історик Тімоті Снайдер проведе діалог про його бестселер "У часи тиранії", а також його експертний "інсайт" щодо життєво важливих питань в Україні та Східній Європі.

  Шпитковська назвала проведення виставки "проривом", оскільки в ООН важко потрапити.

  "За рік там проходить 1 млн туристів. Так що не тільки багато поважних гостей, дипломатів, представників усіх представництв країн ООН, а й туристів побачать цю виставку і запам'ятають українське мистецтво. Я впевнена, що проект здивує, тому що такого масштабного проекту там раніше не було представлено", – зазначила вона.

  Під час виставки також буде презентовано каталог проекту, випущений видавничим домом Arthuss.

  Нагадаємо, раніше 5.UA писав, що до Євробачення-2017 у міжнародному аеропорту "Бориспіль" встановили 35 поштових скриньок. Усі вони розмальовані відомими українськими дизайнерами та художниками. Арт-проект назвали "Пошта Добра".

  Попередній матеріал
  ДПСУ перевіряє інформацію стосовно виступу учасника Євробачення від Болгарії в окупованому Криму
  Наступний матеріал
  "Доступні ліки": за яким принципом працює програма в Україні
  Loading...

  Оригінальні штори, їжа і будинки: чим Україна підкорила Захід

  Kyiv Art Fort 2017: війна та мир мовою мистецтва

  Турчинов: Українська зброя й технології мають попит на світових ринках

  Родове дерево: Українці почали по архівах шукати, ким були предки

  Єльченко: Росія оточила пострадянські країни поясом нестабільності

  На міжнародній виставці Україна представить переносний реактивний гранатомет