kp.ua

Турчинов: Українська зброя й технології мають попит на світових ринках

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов розповів, яка українська зброя викликала найбільший інтерес на міжнародній виставці оборонної промисловості

Турчинов відвідав міжнародну виставку оборонної промисловості "IDEF 2017" у Стамбулі, повідомляє прес-служба РНБО.

"Кількість підписаних контрактів та меморандумів про співпрацю свідчить, що українська зброя та українські технології мають попит на світових ринках", – заявив Турчинов.

Зокрема, секретар РНБО України повідомив, що підписано спільні проекти з виробництва боєприпасів, меморандуми про співробітництво у сфері авіоніки, навігації та у виробництві нових літаків.

Турчинов зазначив, що експозиція України, в якій представлені авіація, бронетехніка, стрілецька зброя, артилерія та ракетна галузь, "є найбільшою з часів незалежності".

"Великий інтерес викликав розроблений українськими вченими та конструкторами динамічний захист броні, який рятує бойову машину від прямого влучення снаряду. Окрім того, не мав аналогів на виставці безпілотний бронетранспортер "Фантом", який може точно знаходити і знищувати ціль, вести розвідку, вивозити поранених бійців у надскладних та небезпечних умовах", – сказав секретар РНБО.

"Українська зброя, яка проходить випробування у бою, викликає зацікавленість представників багатьох країн. Сподіваюсь, що і оборонпром, і всі наші оборонні підприємства знайдуть нових клієнтів, нових партнерів як для спільного виробництва, так і для реалізації своєї продукції", – сказав Турчинов.

Відповідаючи на запитання журналістів, секретар РНБО України зазначив, що Україна і Туреччина мають багато перспективних спільних проектів у військовій галузі. Він, зокрема, повідомив, що створено Спільну робочу групу з координації стратегічних проектів, яка працює над їх практичною реалізацією.

За словами Турчинова, турецькі партнери також готові інвестувати в українські оборонні підприємства.

Попередній матеріал
Перший півфінал Євробачення-2017 в Києві: як це було – сюжет
Наступний матеріал
"Захищав ДАП, Бутівку, Піски": на Донеччині відкрили меморіальну дошку 22-річному бійцю
Loading...

На міжнародній виставці Україна представить переносний реактивний гранатомет

Модифікація "Фантому", "Шершень" та "Дуплет": що представила Україна на виставці IDEF-2017

Омелян розповів, коли відновлять авіасполучення між Україною і РФ

Працівники СБУ в зоні АТО знайшли два схови російських боєприпасів