Учасник Євробачення 2017 від Болгарії Крістіан Костов
Учасник Євробачення 2017 від Болгарії Крістіан Костов facebook.com/eurovision2017kyiv

ДПСУ перевіряє інформацію стосовно виступу учасника Євробачення від Болгарії в окупованому Криму

  У Держприкордонслужбі повідомляють, що на момент в'їзду болгарського учасника в Україну інформації про його виступи на окупованому півострові у правоохоронців не було

  Держприкордонслужба перевіряє інформацію про можливе відвідування тимчасово окупованого Криму 17-річним співаком Крістіаном Костовим, який представляє Болгарію на пісенному конкурсі Євробачення-2017 в Києві. Про це у четвер, 11 травня, повідомляє УНІАН з посиланням на коментар помічника голови Держприкордонслужби Олега Слободяна. 

  "Ця інформація потребує детального вивчення, ми діємо в межах повноважень. На момент, коли він в’їжджав в Україну, ні у нас, ні від інших правоохоронних органів не надходила інформація про те, що він можливо відвідував тимчасово окуповану територію. Ми цю інформацію бачили, ми її вивчимо, якщо вона підтвердиться, то будемо діяти в межах закону", – зазначив Олег Слободян.

  Варто зазначити, що причиною для перевірки інформації про виступи представника Болгарії Крістіана Костова в окупованому Криму став запис, опублікований на відеохостингу YouTube. В анотації до відео стверджується, що виступ Костова на півострові відбувся 1 червня 2014 року, тобто через кілька місяців після анексії півострова Росією. Орієнтовно, на час виступу на окупованому півострові юному співаку було 14 років.

  У свою чергу, речниця СБУ Олена Гітлянська на Facebook нагадала, що відповідно до ч. 3 ст. 13 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства" рішення про заборону в'їзду в Україну приймається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує реалізацію державної політики у сфері міграції, Службою безпеки України або органами державного кордону. 

  Нагадаємо, 22 березня СБУ заборонила в'їзд в Україну конкурсантці Євробачення від РФ Юлії Самойловій.

  Як стало відомо, співачка у червні 2015 року брала участь у гала-концерті "Світ спорту і добра" на території окупованого Росією Криму, куди в'їхала з порушенням встановленого порядку Україною, чим, відповідно, порушила українське законодавство.

  Як зазначалось, у четвер, 11 травня, у Києві 18 учасників міжнародного пісенного конкурсу Євробачення вийдуть на сцену Міжнародного виставкового центру для участі в другому півфіналі змагання. Лише 10 із них здобудуть право виступити у фіналі 13 травня

  Попередній матеріал
  В Україні створили віртуальний центр для тренування пілотів
  Наступний матеріал
  У штаб-квартирі ООН покажуть "Український Інсайт"
  Loading...

  Джамала: Я дуже хочу виступати в Криму, але зараз не можу навіть просто поїхати туди

  "Червону доріжку" Євробачення-2017 закрив гурт O.Torvald

  Кінь, вогонь та багато світла: у Києві відбувся перший півфінал Євробачення