"Золоті" яйця та гречка: які продукти здорожчають восени

Продукти 5 канал / Час. Підсумки тижня
Підвищення цін на газ внесе свої корективи й на продовольчому ринку

Куди вже вище? Держстат оприлюднив свіжі цифри на харчі. За рік у нас стрімко подорожчали продукти тваринного походження. Сало зросло в ціні на 13%, яловичина – на чверть, а от свинина не значно – лише на 2%. Ковбаса відчутно піднялася, яйця взагалі побили всі рекорди і стали дорожчими майже на 50%. Можна і далі продовжувати цей список, але зростання цін помітне всюди. Не подешевшає олія, це вже точно, бо ціна не залежить від цін на світовому ринку. А ось хліб додасть у ціні.

Також зрозуміло, що підвищення цін на газ однозначно внесе свої корективи й на продовольчому ринку. Експерти кажуть, що подорожчає все, адже є не так багато галузей, які можуть обійтися без газу. Газ є і у вартості хліба, і майже всього, що ми купуємо в холодильник. Тож чого нам чекати – у сюжеті "Підсумків тижня".

"Коли ти ходив до супермаркету і купляв продукти за однією ціною, а потім в один момент заходиш, а там ціна підвищилася на 30%. Отак просто", – розповіла кондитер Єлизавета Савсюк.

Різкий стрибок цін Єлизавета помітила, коли собівартість тортів, які вона виготовляє вже впродовж трьох років, зросла аж на 30%. Подорожчали всі основні складники для смаколиків.

"Бісквіт в нас складається з борошна, яєць, цукру, ну і часом, олії", – зазначила Савсюк.

Аби не працювати за безцінь, Єлизаветі довелося підняти ціну на солодощі, які виготовляє. Та не набагато, щоб і не втратити клієнта.

"Ціни ростуть, а заробіток – ні, як показує практика, на жаль. Підняла ціни, але підняла на тому рівні, середньому, які вони є на ринку серед таких самих кондитерів, як і я", – додала Савсюк.

Яйця
Яйця5 канал / Час. Підсумки тижня

За рік борошно і так додало на третину, тож аби покрити витрати на сировину, пекарі змушені продавати дорожчий хліб.

"У хлібопекарів сьогодні є всі підстави для об'єктивного підняття цін для того, щоб наздогнати те подорожчання сировини у складових собівартості на 10-15%", – зазначив віцепрезидент Всеукраїнської асоціації пекарів Юрій Дученко.

"Хліб – це ж не просто борошно, це енергоносій, щоб його випекти, це заробітна платня, яка росте значно вищим темпами, ніж ВВП в Україні", – уточнив економіст Олег Пендзин.

Враховуючи витрати на виробництво, ціна на хліб підніматиметься поступово, десь на відсоток-пiвтора на місяць. Різких стрибків не буде, бо хлібопекарі конкурують між собою. Тому висока ціна стане невигідною й самому виробникові. Крім того, треба врахувати нинішню купівельну спроможність людей.

Хліб
Хліб5 канал / Час. Підсумки тижня

Більше вона не додасть у ціні, запевняють чиновники. Утім, і дешева гречка на полицях теж не з'явиться.

"Ми десь виходимо в нульовий баланс. Скоріш за все, ціна залишиться такою ж стабільною на
наступний рік", – зазначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький.

І запасів, за розрахунками, також вистачатиме, бо є залишки відторік. Та й цьогоріч гречка гарно вродила. В середньому на рік українцям потрібно 116 тис. тонн. Якщо бракує, то завозять із Білорусі та Росії.

"Навіть якщо росіяни і білоруси заборонять ввіз гречки в Україну, вона поїде через треті країни", – уточнив Пендзин.

Більш ніж достатньо в Україні олії. Ми споживаємо на рік близько 500 тис. тонн, а виробляємо – 6,5 млн. Більша частина їде на експорт. Та продавши таку кількість, на початку року ціна в Україні на неї чомусь стрибнула більш як на половину. Як з'ясувалося, вплинув світовий ринок.

Олія
Олія5 канал / Час. Підсумки тижня

Згодом олія у світі почала падати в ціні, бо виготовили більше пальмової, а вона значно дешевша за соняшникову. На європейських ринках це потягнуло ціни донизу, а от на українських ситуація залишилася без змін, бо пальмову олію окремо в нас не продають. Але, зважаючи на врожай українських соняхів, який лише почали збирати, найближчими місяцями експерти таки прогнозують меншу ціну.

Він і справді здивував – майже 30 гривень за кілограм, хоча на початку року був близько 20. Злетів у ціні цукор улітку, бо тоді стрімко піднявся і попит: люди почали готувати консервацію на зиму. Виробники вирішили на цьому заробити, хоча виготовляють в Україні буряковий цукор лише раз на рік – у листопаді, коли зібрали весь урожай. Споживаємо ми його упродовж року, поки не виварять новий, і ніякого дефіциту на українському ринку не було. Стрибком вартості цукру наполовину, який спостерігали торік, зацікавився Антимонопольний комітет. Щодо групи цукрових компаній навіть розслідували ймовірну змову на ринку.

"Просто завжди можна сказати: хлопці, якщо ви будете себе погано поводити, ми заберемо у вас мито і завеземо цукор, який дешевше на 30%", – додав Пендзин.

За прогнозами економістів, чек на олію, яйця, борошно, цукор та гречку до кінця року значно зрости не має, та й подешевшання очікувати не варто.

Лідія Середюк, Іван Лємєхов, "Підсумки тижня"

Попередній матеріал
Від Клінтона до Трампа: як секс-скандали шкодять великій політиці
Наступний матеріал
Обов'язкова вакцинація вчителів: чому педагоги бояться щеплень та в чому ризики дистанційного навчання
Loading...