Вугілля
Вугілля відкриті джерела

Жодних збитків для держави САП не знайшла: Герус має відповісти за обман щодо "Роттердам+" – Волинець

  Читайте по-русски
  На його думку, в нинішній ситуації Андрій Герус має подати у відставку

  Голова енергетичного комітету парламенту Андрій Герус має відповісти за маніпуляції та обман щодо формули "Роттердам+", жодних збитків від якої для держави САП не знайшла. Про це написав народний депутат України, Голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець на своїй сторінці в Facebook.

  "Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) закрила справу "формули "Роттердам+". Збитків не знайшли, законність та економічну обґрунтованість формули підтвердили експертизами. АЛЕ. Як бути з тими, хто навмисне 3,5 роки вводив в оману громадськість, правоохоронні органи, хто цинічно маніпулював інформацією?", – написав Волинець.

  Він нагадав, що найбільш активним маніпулятором щодо цієї формули був нинішній голова профільного парламентського комітету Андрій Герус.

  "Герус завдяки маніпуляціям та фейкам сформував себе імідж "головного народного енергетика". На сайті його ручної Асоціації споживачів енергетики й досі крутиться лічильник, за яким "Роттердам+" нібито завдав збитків на 64,866 млрд грн... Іронія в тому, що Державне бюро розслідувань зараз веде справу якраз щодо збитків для держави через СКАСУВАННЯ формули", – написав Волинець.

  На його думку, в нинішній ситуації Андрій Герус має подати у відставку з посади голови парламентського комітету та вибачитись перед громадськістю за обман та маніпуляції стосовно формули "Роттердам+".

  Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила справу "Роттердам+" , позаяк експертиза не змогла встановити наявність чи відсутність збитків від діяльності схеми протягом 2016−2019 роки.

  Попередній матеріал
  У МОЗ розповіли, де в Україні навчання буде винятково дистанційним
  Наступний матеріал
  Іменини Лукашенка: у центр Мінська стягнули військових, автозаки і водомети
  Loading...
  Не завдано збитків: САП закрила справу "Роттердам+"

  Не завдано збитків: САП закрила справу "Роттердам+"

  Жодних збитків не було: ексголова НКРЕКП Дмитро Вовк оприлюднив факти про "Роттердам+"

  Жодних збитків не було: ексголова НКРЕКП Дмитро Вовк оприлюднив факти про "Роттердам+"

  Саакашвілі похвалив формулу "Роттердам+": Платимо більше після її скасування

  Саакашвілі похвалив формулу "Роттердам+": Платимо більше після її скасування