Новий ринок електроенергії
Новий ринок електроенергії Depositphotos

НАБУ 3,5 роки безпідставно дискредитувало формулу "Роттердам+" – депутат

  Читайте по-русски
  Ще у 2018 році НАБУ отримало висновок КНДІСЕ, де зазначено, що формула "Роттердам+" не завдала збитків ні державі, ні споживачам електричної енергії

  Національне антикорупційне бюро упродовж 3,5 років поширювало безпідставні звинувачення у справі "Роттердам+". Про це повідомив народний депутат Валентин Наливайченко на своїй сторінці в Facebook.

  "Виявилося, що всі 3,5 роки НАБУ та САП годували українців вигадками і домислами – насправді ніяких вагомих доказів для суду зібрано не було", – пише нардеп.

  Він також нагадав, що ще у 2018 році НАБУ отримало висновок Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ), де було чітко зазначено, що формула "Роттердам+" не завдала збитків ні державі, ні споживачам електричної енергії.

  "Однак тоді медіаміф про "Роттердам+" набрав такого розмаху, що НАБУ просто так не змогло закрити справу і затято шукало нових експертів, аби підтвердили медіаміф", – додав Наливайченко.

  Саме тоді у слідства виникла ідея залучити до справи експертизу Служби безпеки України, яка в середині серпня 2020 року також не підтвердила завдавання збитків. Таке рішення експертизи СБУ фактично поставило крапку в розслідуванні і позбавило справу подальших перспектив, наголошує нардеп.

  "Я вважаю, що слідчі мають набратися мужності відновити її й, або піти до суду і там мати ганебну поразку, або закрити справу та вибачитись за тиражування політичних слоганів замість об'єктивного розслідування", – наголосив Наливайченко.

  Попередній матеріал
  Невпинне поширення COVID-19: в Україні знову рекордна кількість хворих
  Наступний матеріал
  У Києві біля станції метро "Вокзальна" утворилася черга із сотень людей – імовірна причина
  Loading...