Дмитро Вовк
Дмитро Вовк Фото з соцмереж

Головний "потерпілий" у справі "Роттердам+" – це Коломойський – ексголова НКРЕКП

  Читайте по-русски
  Дмитро Вовк наголошує, що подальше розслідування НАБУ у цій справі зрештою тягне за собою і відповідальність президента Зеленського

  Головною зацікавленою особою у так званій справі "Роттердам+" є олігарх Коломойський з його металургійними підприємствами, однак у НАБУ про це говорити не хочуть. Натомість намагаються перекласти відповідальність на уряд – так прокоментував ексголова НКРЕКП Дмитро Вовк заяви директора НАБУ Артема Ситника в інтерв'ю "Українській правді".

  Дмитро Вовк також зазначив, що немає жодної експертизи, яка б доводила збитки у цій справі. А подальше затягування розслідування призведе тільки до марного витрачання державних коштів.

  "Експертиза за весь період дії формули, як стало відомо самій "Українській правді", встановила відсутність збитків для споживачів/держави, а відповідно і законність рішень НКРЕКП. До слова, пан Ситник продовжує тактику приховування невигідних для себе експертиз, про що ще минулого року писало delo.ua", – зазначає Вовк.

  Він також зауважує, що міжнародні запити, які начебто подали детективи НАБУ, – це спосіб затягнути розслідування.

  "Щодо міжнародних запитів. На поверхні є як мінімум кілька протиріч. Ви самі визнали – відповіді від інших країн може взагалі не бути! Дивно, що не звинуватили інші країни. Хоча, якщо експертизи свідчать про відсутність збитків, то користі від таких міжнародних запитів не більше НУЛЯ", – вважає ексголова НКРЕКП.

  Дмитро Вовк також звертає увагу на те, що призупинення досудового розслідування маскує його безперспективність.

  "Щодо призупинення справи "Роттердам+" – найкраще про цю техніку висловилась суддя ВАКС Віра Михайленко 23 червня 2020 для юридичної газети: "Зупиненням досудового розслідування маскується його подальша змістовна неспроможність – коли підозра була пред'явлена, проте слідчими діями не підтверджується обвинувачення, а тому досудове розслідування заходить у глухий кут", – цитує він.

  Дмитро Вовк наголошує, що подальше розслідування НАБУ у цій справі зрештою тягне за собою і відповідальність президента Зеленського, який підписав у Меморандумі з МВФ застосування аналогічної формули ціноутворення на енергоресурси.

  "Підсумовуючи, маємо 2 шляхи:
  – продовжувати витрачати бюджетні кошти на амбіції керівництва НАБУ (а такі витрати вже сягнули майже 100 млн грн) та задля створення видимості об'єктивності продовжувати театр абсурду – проводити обшуки в Офісі президента щодо підпису Зеленського під "Амстердам+", тероризувати запитами МВФ 
  або
  – набратися сил та сміливості прийняти законне рішення – закрити фейкову справу "Роттердам+" через відсутність доказів та сплив розумних строків", – резюмує Дмитро Вовк.

  Попередній матеріал
  СБУ проводить обшуки у приміщеннях "Укрзалізниці" через привласнення коштів
  Наступний матеріал
  В ЄС дали перші коментарі щодо можливого отруєння Навального
  Loading...