МВФ
МВФ inforesist.org

Земельна реформа не обов’язкова для отримання Україною наступного траншу – МВФ

Водночас представник МВФ наголосив, що умовами виділення Україні траншу залишаються пенсійна реформа, прискорення приватизації й конкретні результати у боротьбі з корупцією

Земельна реформа, яка передбачає запуск в Україні ринку сільськогосподарських земель, більше не є умовою отримання Україною наступного траншу Міжнародного валютного фонду і може бути проведена пізніше цього року. Про це заявив заступник керівника Департаменту комунікацій МВФ Вільям Мюррей на брифінгу у Вашингтоні, пише УНІАН.

"Земельна реформа є важливою складовою програми, але існує необхідність її доопрацювати, досягти консенсусу з ключових подальших кроків. Є необхідність відкласти земельну реформу на більш пізній строк у цьому році", – сказав Мюррей.

Водночас Вільям Мюррей наголосив, що умовами виділення Україні траншу залишаються пенсійна реформа, прискорення приватизації та конкретні результати у боротьбі з корупцією.

"Четвертий перегляд програми Радою директорів буде можливим тільки-но необхідні законодавчі зміни для перегляду будуть імплементовані. Цей перегляд фокусується на пенсійній реформі, на вжитті заходів для прискорення приватизації і забезпеченні конкретних результатів у боротьбі з корупцією", – запевнив він.

Окрім цього, за словами заступника керівника Департаменту комунікацій МВФ, важливою складовою подальшого співробітництва є також відповідність фіскальної і енергетичної політики України узятим у рамках програми співпраці зобов'язаннями.

Як повідомляв 5.UA, п’ятий транш фінансової допомоги МВФ у 1,9 млрд доларів Україна отримає не раніше осені цього року. Причиною затримки у виділенні кредиту є те, що Верховна Рада не підтримала пенсійну та земельну реформи до початку літніх канікул.

19-й саміт Україна-ЄС: Як Порошенко з Туском і Юнкером зустрічався – фотогалерея

/
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/
19-й саміт Україна-ЄС
/

Попередній матеріал
Батьківська недбалість: У Львові патрульні виявили чотирьох заплаканих дітей, з якими поряд на траві спали п’яні батьки
Наступний матеріал
Мрії чи реальність: Макогон прокоментувала інформацію про 5 гілок метро у Києві
Loading...

Bloomberg: Виділення нового траншу МВФ для України відкладено

Гройсман розповів, які реформи допоможуть подолати кризу й забезпечити економічний розвиток в Україні

Україна проходить складний період розставання з колоніальним минулим СРСР – Климпуш-Цинцадзе

Канада виділить Україні більше $6 млн на "п'ять ініціатив"

Портал вакансій та е-документація: ЄС виділив Україні €5 мільйонів на реформу держуправління

Гібридна війна РФ проти України розпочалася у 1993 році – СБУ