atn.ua

Канада виділить Україні більше $6 млн на "п'ять ініціатив"

  Кошти спрямують на проекти, переважно пов’язані з моніторингом дотримання прав людини, вирішенням конфліктів, інформуванням про міни, їх виявленням та знешкодженням

  Канада передасть Україні майже 7 мільйонів доларів (6,89 млн дол.)  допомоги на втілення кількох проектів у різних сферах. Про це повідомила міністр міжнародної торгівлі Канади Христя Фріланд, передає "Укрінформ".

  Як повідомили у МЗС Канади, ці кошти спрямують на п’ять ініціатив, переважно пов’язаних із моніторингом дотримання прав людини, вирішенням конфліктів, інформуванням про міни, їх виявленням та знешкодженням.

  "Канада однозначна у своїй підтримці народу України. Ми продовжуємо закликати до захисту його прав, підвищення безпеки та поваги до цілісності кордонів України", – наголосили у дипломатичному відомстві Канади.

  Крім того, там відзначили успіхи України у сфері реформ.

  "З початку кризи у 2013 році Канада була на передовій допомоги міжнародної спільноти Україні. Канада аплодує втіленим в Україні реформам і сподівається, що ці нові проекти допоможуть вирішити негайні безпекові та миротворчі потреби України, поки українці розбудовують безпечне, стабільне та процвітаюче майбутнє", – зазначила Фріланд. 

  Попередній матеріал
  "Зональність та заборони": Київрада затвердила нові правила торгівлі на ринках
  Наступний матеріал
  В АПУ розповіли про наслідки кібератаки Petya.A
  Loading...