Україна – ЄС
Україна – ЄС thekievtimes.ua

Портал вакансій та е-документація: ЄС виділив Україні €5 мільйонів на реформу держуправління

Проект розрахований на три роки – запланували чимало змін у системі управління державними коштами

Євросоюз виділив Україні 5 мільйонів євро на підтримку управління держресурсами. Угоду про освоєння гранту підписали Кабмін і Світовий банк, передає "5 канал".

Як стало відомо, понад 3 мільйони євро отримають Міністерство фінансів та Нацагентство з питань державної служби. Решта суми, тобто трохи менше двох мільйонів, піде на фінансування консультаційних послуг та аналітичну діяльність Світового банку.

Проект розрахований на три роки. Зокрема, за цей час планують реформувати систему управління державними фінансами, створити портал вакансій держслужби, перевести документацію в електронний формат та відкрити дані про зарплати чиновників.

"Кадрова документація вся буде переведена в електронний режим. Буде повністю систематизована інформація про заробітні плати державних службовців. Уже цього року запрацює єдиний портал вакансій держслужбовців і буде створено реєстр державних службовців", – зазначив голова Нацагентства з питань державної служби Костянтин Ващенко.

А перший віце-прем’єр-міністр України – міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів сказав, що починатимуть з аудиту. "Перше, з чого ми будемо починати, – це проведення аудиту. Друге – захист бази даних. Ми говоримо про криптографію, про інформаційну систему захисту", – уточнив Кубів.

"Ми плануємо закінчити нашу проектну роботу, а також дорадчу і технічну допомогу за два роки. Тоді й очікуємо побачити перші результати. Якщо все буде гаразд, ця співпраця може бути розширена і продовжена", – зазначив директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен. 

Нагадаємо, 13 червня ЄС виділив €10 млн на реформу держуправління України. Це перший транш фінансової допомоги у межах програми ЄС із підтримки комплексної реформи держуправління.

Попередній матеріал
Діти Донеччини побачать море: більше 500 малих вирушають в Одесу
Наступний матеріал
"Вимагають газу": близько півсотні селян перекрили трасу Суми–Київ
Loading...

ЄС виділив €10 мільйонів на реформу держуправління України

Конгрес США затвердив виділення Україні $560 млн: на що підуть кошти

Норвегія виділить Україні загальну допомогу у $25 мільйонів – глава МЗС