відкриті джерела

Норвегія виділить Україні загальну допомогу у $25 мільйонів – глава МЗС

  Уже ухвалене рішення про виділення 180 тис. євро до трастового фонду НАТО з питань адаптації військових, звільнених у запас

  Норвегія виділить Україні фінансову та технічну допомогу у 25 мільйонів доларів. Про це за результатами зустрічі віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе з чільником МЗС Норвегії Бьорге Бренде повідомляє Урядовий портал.

  "Міністр підтвердив продовження виділення Норвегією фінансової та технічної допомоги Україні, загальний об'єм якої цього року становитиме близько 25 мільйонів доларів", - йдеться у повідомленні.

  Як зазначається, надвечір 28 квітня Бьорге Бренде повідомив про щойно ухвалене рішення стосовно виділення 180 тисяч євро до трастового фонду НАТО з питань соціальної та професійної адаптації військовослужбовців, які звільнені або звільняються в запас.

  Крім тог, глава тамтешнього МЗС підтвердив незмінність позиції Норвегії щодо продовження санкцій проти Росії через порушення територіальної цілісності та суверенітету України.

  Також Бренде привітав прогрес у реформуванні України та наголосив на тому, що успішна Україна приваблива для інвесторів.

  Попередній матеріал
  Тіллерсон провів перемовини з Єльченком: "Україна – надійний партнер США"
  Наступний матеріал
  Науковці з NASA відкрили нову "крижану" планету
  Loading...