МВФ
МВФ inforesist.org

Bloomberg: Виділення нового траншу МВФ для України відкладено

  ВР не встигла вчасно проголосувати за пенсійну та земельну реформи

  П’ятий транш фінансової допомоги МВФ у 1,9 мільярди доларів Україна отримає не раніше осені цього року. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на Bloomberg.

  Як стало відомо, причиною затримки у виділенні кредиту є те, що Верховна Рада не підтримала пенсійну та земельну реформи до початку літніх канікул. Саме проведення зазначених реформ було ключовою вимогою для виділення наступного траншу кредиту Україні.

  За пенсійну реформу Рада встигла проголосувати в цілому і відправила її на доопрацювання, а от до земельної реформи парламентарії так і не дійшли. Прем'єр-міністр Володимир Гройсман уже розповів, що законопроекти, які стосуються земельної реформи, не будуть розглянуті до закінчення пленарних засідань.

  Нагадаємо, Україна планувала отримати п’ятий транш допомоги розміром 1,9 млрд доларів у червні-липні 2017 року, утім, тепер строки змістилися щонайменше до осені.

  Водночас, як підкреслив прем'єр, уряд зберігає свою прихильність програмі з МВФ. "Ми працюємо над реформами, і п’ятий транш надійде", – запевнив Гройсман. 

  Нагадаємо, 3 квітня Рада директорів МВФ ухвалила рішення про виділення Україні 1 мільярда доларів у рамках четвертого траншу допомоги. Міністр фінансів Олександр Данилюк назвав таку подію справжньою перемогою. Згодом стало відомо, які зобов'язання Україна має перед МВФ за цим кредитом.

  Попередній матеріал
  Позов "Укрнафти" проти Росії: Суд у Гаазі визначився із юрисдикцією у справі
  Наступний матеріал
  Кабмін погодив умови запровадження 4G в Україні
  Loading...