5 канал

Представник Президента у ВР про легалізацію бурштинового і грального бізнесів: Все залежатиме від МВФ

Ірина Луценко також сказала, через скільки місяців чекати легітимізації цих бізнесів

Представник Президента у ВР розповіла про легалізацію бурштинового та грального бізнесу. Роз'яснення вона дала в ексклюзивному інтерв'ю  ефірі "5 каналу".

Політик сказала: "Давайте спочатку про економічне наповнення взагалі в країні, про легалізацію видобутку бурштину наприклад. Треба подумати про гральний бізнес, який кругом є незаконним, його продовжують використовувати. То давайте його заведемо в якісь цивілізаційні рамки. Ви бачите, що робиться тими старателями в Рівненській та Житомирській області? Я би говорила, і про це говорить наступний меморандум (МВФ – 5.UA), там однією з умов є якраз легалізація видобутку і обробки бурштину".

На запитання ведучого, коли парламенті будуть готові предметні законопроекти, які задовольнили б і старателів, Луценко відповіла: "Таких законів за моєї пам’яті є чотири. Я знаю, що розробляється ще один. Робота в цьому напрямку йде, відбуваються консультації. І я думаю, все буде залежати від умов, поставлених МВФ. Ми будемо знаходитися в цих місячних чи піврічних рамках".

Попередній матеріал
Теракт у центрі Стокгольма: уся інформація про трагедію та її наслідки
Наступний матеріал
Політолог: Нинішній режим в Кремлі знищить Росію
Loading...

Президент підписав закон про компенсацію 50% вартості житла ветеранам АТО

Знадобилося 4 місяці дискусій з МВФ, аби вмовити не підвищувати пенсійний вік до 63 років – Рева

МВФ може виділити Україні ще три транші – які умови надання кредиту