Вантажні вагони
Вантажні вагони Depositphotos

Заборона на ввіз уживаних російських вагонів діятиме з листопада – міністр

  Читайте по-русски
  Після оголошення про введення з березня 2020 року зазначеної заборони з Росії в Україну ввезено понад 3 тисячі старих вантажних вагонів

  Кабінет Міністрів ухвалив рішення заборонити ввезення застарілого залізничного рухомого складу з Росії не з 1 березня 2020 року, а з 20 листопада 2019 року. Про це у Facebook повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

  "У травні 2019 року було прийнято рішення запровадити з 1 березня 2020 року заборону на ввезення застарілого рухомого складу, що походить із Російської Федерації. Після оголошення про введення зазначеної заборони з березня 2020 року з Російської Федерації в Україну ввезено понад 3000 вантажних вагонів застарілого парку. Сьогодні урядом прийнято рішення встановити заборону на ввезення таких вагонів з 20 листопада 2019 року", – написав Криклій.

  "Маємо розвивати свою економіку, а не рятувати агресора", – додав він.

  Нагадаємо, 26 червня Кабмін розширив перелік товарів, заборонених до ввезення в Україну з РФ. Водночас ввезення вживаних піввагонів, зерновозів і цементовозів, критих вагонів заборонялося з 1 березня 2020 року.

  Попередній матеріал
  Представники держвідомств посварилися при розподілі бюджетних грошей на 2020 рік – ЗМІ
  Наступний матеріал
  Лобіст російського олігарха Дерипаски у США: Зеленський призначив нового радника
  Loading...