Санкції щодо Росії
Санкції щодо Росії 24tv.ua

Кабмін заборонив ввезення автомобілів, вагонів і сировини з Росії

  Читайте по-русски
  Це відповідь на обмеження, запроваджені російською владою в квітні 2019 року

  З 1 липня Кабінет Міністрів України заборонив ввезення транспортних засобів, а з 1 березня 2020 року – ввезення залізничних і трамвайних вагонів з РФ.  Про це пише УНІАН з посиланням на постанову Кабміну від 15 травня 2019 року № 535 "Про внесення змін до переліку товарів, походженням з Російської Федерації, заборонених до ввезення на митну територію України", опубліковану 26 червня.

  Окрім зазначених товарів, ембарго поширюється з 1 липня 2019 року на сировину для виготовлення цементу (клінкеру) і всі готові види цементу, а також мінеральні (азотні, калійні і фосфорні) добрива, корми для тварин і медичні вироби ветеринарного призначення, сірники, фанерну продукцію, шпалери, продукцію легкої промисловості, зокрема, окремі види трикотажних виробів та взуття, дроти з вуглецевої сталі, дроти металеві, труби, трубки, сітки металеві, кріпильні вироби, сталевий посуд, обладнання для виробництва хлібобулочних виробів і транспортні засоби (автомобілі, мотоцикли, трактори тощо).

  Крім того, з 1 березня 2020 року забороняється ввезення вживаних залізничних і трамвайних вагонів. Як зазначила в коментарі УНІАН партнер юридичної фірми "Ілляшов і Партнери" Олена Омельченко, за даними Державної служби статистики України, загальний обсяг імпорту перерахованих позицій до України з РФ у 2018 році становив близько 510 млн доларів.

  Омельченко повідомила, що розширення списку російських товарів, які підпадають під ембарго в Україні – це відповідь на обмеження, запроваджені російською владою в квітні 2019 року.

  Нагадаємо, як повідомляв раніше 5.ua, Кабмін запровадив санкції проти низки росіян за паспорти, видані українцям з окупованих територій. 

  Попередній матеріал
  "РФ обдурить, загинуть солдати, і ні Зеленський, ні Кучма не візьмуть на себе відповідальності", – волонтер про відвід військ
  Наступний матеріал
  "Вийдуть і поїдуть до Москви": як Росія шантажує євродепутатів у ПАРЄ
  Loading...

  Проблема в людях: чим на практиці загрожує повернення РФ до ПАРЄ – Новіков

  Гібридний вплив Кремля на ЄС може значно посилитися – експерт вказала на сигнали з боку Європи

  Будівництво Nord Stream 2: до Сенату США внесли законопроект із новими санкціями проти Росії

  США розглядають питання санкцій проти "Північного потоку-2" – Трамп

  Євросоюз погодив продовження "кримських" санкцій проти Росії – подробиці

  "НАТО – найкраща санкція до Росії": що мусить зробити Зеленський для перемоги України – дипломат