прес-служба Міноборони

В Україні запроваджено єдиний реєстр критичного імпорту продукції оборонного призначення: що зміниться

  Реєстр дозволить сформувати єдину базу даних виробників та користувачів продукції оборонного призначення, що є кроком до збільшення власного виробництва критичних комплектуючих і матеріалів в ОПК

  Кабінет Міністрів затвердив розроблений Мінекономрозвитку Порядок формування і ведення Державного реєстру імпортозаміщення та кооперації в оборонно-промисловому комплексі (ОПК). Проект відповідної постанови розроблено з метою активізації процесів імпортозаміщення та розвитку кооперації підприємств ОПК України. Про таке інформує прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

  "Реалізація ініціативи Мінекономрозвитку дозволить сформувати єдину базу даних виробників та користувачів продукції оборонного призначення, поставки якої в Україну повністю або частково зупинені – критичний імпорт. Передбачено також, що єдина база виробників продукції оборонного призначення допоможе розширити коопераційні зв’язки між ними, що дозволить завантажити власні виробничі потужності та покращить освоєння виробництва нової продукції", – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що метою цього кроку є збільшення власного виробництва критичних комплектуючих і матеріалів в ОПК, що визначено у Державній цільовій програмі реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2021 року. 

  Попередній матеріал
  Міністру Омеляну на ювілей подарували Руїни Кремля – фото
  Наступний матеріал
  В Україні набув чинності закон про перехід релігійних громад

  "Берест" і 152-мм "Квітник": ТОП-5 розробок "Укроборонпрому" за минулий рік

  Нектарій та Філофтея: які імена українці давали немовлятам у 2018 році

  Порошенко схвалив таємне "оборонне рішення" РНБО

  Україна увійшла до топ-5 експортерів агропродукції до ЄС

  Від "Стугни" до РСЗВ "Вільха": Пашинський розповів про зброю, що прямує до української армії

  Зливав секрети оборонпрому: СБУ викрила екс-інженера на співпраці з іноземцями