Вантажні вагони
Вантажні вагони Depositphotos

Заборону на ввезення в Україну низки товарів із РФ продовжили ще на рік

  Читайте по-русски
  15 травня український уряд вирішив істотно розширити перелік заборонених до ввезення російських товарів

  Україна продовжила на 2020 рік дію заборони на постачання в країну значного переліку російських товарів, уперше введеного наприкінці 2015 року як реакцію на обмежувальні заходи з боку Російської Федерації.

  Відповідну постанову №605 від 5 липня оприлюднено на сайті Кабінету міністрів у понеділок, пише "Інтерфакс-Україна".

  15 травня український уряд вирішив істотно розширити перелік заборонених до ввезення товарів із Російської Федерації, а відповідну постанову було опубліковано 26 червня.

  Зокрема, з 1 липня 2019 ембарго поширюється на сировину для виготовлення цементу (клінкери), а також всі готові види цементу, мінеральні (азотні, калійні і фосфорні) добрива, корми для тварин і продукцію ветеринарної медицини.

  У розширений перелік увійшли також сірники, фанерна продукція, шпалери, продукція легпрому, дроти металеві і з вуглецевої сталі, труби і трубки, сітки металеві, кріпильні вироби, сталевий посуд і транспортні засоби (автомобілі, мотоцикли, трактори і т. д.). Крім цього, з 1 березня 2020 року забороняється ввезення вживаних залізничних і трамвайних вагонів.

  У новій постанові №605 від 5 липня Кабмін зробив невеликі послаблення, зокрема, відтермінувавши заборону на ввезення легкових автомобілів та інших моторних транспортних засобів до кінця поточного року.

  Крім того, уряд дозволив ввезення товарів із переліку на суму здійсненої передоплати за них, якщо вона була здійснена до набрання чинності заборони та за умови попереднього отримання ДФС документального підтвердження здійснення такої передоплати від банку за зверненням української компанії. Кабмін також надав фіскальній службі право здійснювати перевірку країни походження товарів, якщо вона не передбачена в пунктах пропуску через кордон.

  Президент РФ Володимир Путін указом 24 червня цього року продовжив з 1 січня до кінця 2020 року продовольче ембарго і обмеження на транзит українських товарів.

  Попередній матеріал
  Зеленський змінить керівників одразу 12-ти посольств України
  Наступний матеріал
  У Мінінформполітики відповіли на заяви кандидата від "Слуги народу" про ліквідацію відомства
  Loading...

  Сенсації не сталося: у декларації саміту "Україна-ЄС" не вказані "Азовські санкції" та питання "Північного потоку-2" – Порошенко

  ЄС продовжив економічні санкції проти РФ – в яких секторах та як надовго

  Санкції проти російських газопроводів: Комітет Конгресу США підтримав впровадження обмежень

  "Вийдуть і поїдуть до Москви": як Росія шантажує євродепутатів у ПАРЄ

  Проблема в людях: чим на практиці загрожує повернення РФ до ПАРЄ – Новіков

  ЄС на рік продовжив санкції проти Росії через анексію Криму