пенсійне посвідчення
пенсійне посвідчення Слово і Діло

Виплату пенсій не припинять: в "Укрпошті" запевнили, що не скорочуватимуть відділення у селах

  Крім того, працевлаштовуватимуть на вакантні посади колишніх працівників, у разі їх звернення

  ПАТ "Укрпошта" підписало договори з регіональними управліннями Пенсійного фонду (ПФУ) про доставку пенсій і призупинило скорочення відділень у селах.

  Згідно з повідомленням прес-служби "Укрпошти", відповідні протоколи з регіональними управліннями ПФУ було підписано після виділення для компанії 500 млн грн на покриття збитків.

  Найближчим часом очікується укладення відповідних угод між Пенсійним фондом і "Укрпоштою" в усіх регіонах України без винятку.

  "Укрпошта" продовжить виплачувати пенсії в 2019 році і доставляти їх як і раніше в усі населені пункти країни: як у великі міста, так і в маленькі і віддалені села", – цитує прес-служба гендиректора Ігоря Смілянського.

  Також зазначається, "Укрпошта" офіційно призупиняє з 17 грудня цього року всі дії, пов'язані з оптимізацією в сільській мережі. Крім того, працевлаштовуватимуть на вакантні посади колишніх працівників, у разі їх звернення.

  "На сьогодні в "Укрпошті" незаповненими є 1188 вакансій листонош і 667 вакансій операторів. Найближчим часом планується відновити роботу більш ніж 50 відділень зв'язку, 11 нових відділень – запустити до кінця року. "Укрпошта" також активно співпрацюватиме з місцевими громадами, де відділення зв'язку залишаються закритими через технічні причини, пов'язані з неможливістю подальшої експлуатації чи у зв'язку з їх неукомплектованістю", – йдеться в повідомленні.

  Нагадаємо, раніше Ігор Смілянський заявив, що з нового року "Укрпошта" планує припинити доставку пенсій і закрити кілька тисяч відділень у сільській місцевості. Для вирішення ситуації уряд ухвалив виділити компанії півмільярда гривень на доставки пенсій. 

  Попередній матеріал
  У Гриневич розклали по поличках закон щодо протидії булінгу – всі подробиці
  Наступний матеріал
  Ще один регіон України сказав "ні" мові агресора – її публічне використання заборонене

  Досягли компромісу: "Укрпошта" не припинятиме доставки пенсій – Омелян

  Порошенко відвідує сільське відділення "Укрпошти" – відео

  "ЗМІ розганяють брехню": у Мінсоцполітики розповіли, коли виплатять пенсії за січень

  Пенсії українців після перерахунку збільшаться на суму від 17% до 40% – Розенко

  "Пригоди S Миколая": в Києві відкрили резиденцію Чудотворця, обіцяють – жоден лист не залишиться без уваги

  Слідом за пенсіями: в "Укрпошті" пригрозили припинити доставку платіжок за газ