Пенсійний фонд України
Пенсійний фонд України newscity.in.ua

Від початку року Пенсійний фонд напозичав у держави 44 млрд гривень – Розенко

В Україні традиційно склалося так, що у першій частині місяця ПФУ бере позику, а в другій має її повернути

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко прокоментував затримки із виплатою пенсій в липні та розповів, як працює позика для Пенсійного фонду України (ПФУ). 

"Це нормальна система, коли залишків у Пенсійного фонду немає, і Державне казначейство дає позику Пенсійному фонду України на першу частину місяця, яку потім Пенсійний фонд виплачує. З початку року ПФУ отримував такі позики. Приблизно, від початку року він взяв позик на 44 млрд гривень, 40 з яких він віддав державному казначейству", – заявив Розенко.

Водночас, він додав: "І саме в липні я не знаю, який чинник спрацював і чому ПФУ, попри те, що він вчасно і в повному обсязі звернувся за такою позикою, її не отримав".

Віце-прем’єр-міністр нагадав, що Володимир Гройсман уже дав доручення щодо проведення відповідного розслідування.

Нагадаємо, із 21 липня в Києві та низці інших міст спостерігалася затримка з виплатою пенсій. В "Укрпошті" пояснили, що виплати пенсій затримуються через технічні питання в Пенсійному фонді. Натомість прем'єр-міністр України Володимир Гройсман призначив службове розслідування стосовно дій керівництва Пенсійного фонду України та керівників ПФУ в регіонах.

Попередній матеріал
Убивство ветерана АТО Олешка не дискредитує добровольчого руху – Мирослав Гай
Наступний матеріал
У двох перших областях України почали відключати аналогове ТБ
Loading...