Відсутність газопостачання
Відсутність газопостачання 5 канал

Від травня в Україні зменшиться ціна на газ

  Читайте по-русски
  Ціни були узгоджені на нараді за участю прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва

  Кабінет Міністрів та Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" погодили зменшення регульованої ціни на газ для населення та теплової генерації на травень поточного року до 8,247 тис. грн за тис. куб. м з 8,55 тисячі гривень. Передає УНІАН.

  Як повідомила прес-служба "Нафтогазу", ціни були узгоджені сьогодні на нараді за участю прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та голови правління "Нафтогазу" Андрія Коболєва.

  "За дорученням Кабінету Міністрів НАК "Нафтогаз України" спільно з представниками уряду розробила новий механізм визначення регульованої ціни, який дозволяє не тільки уникнути підвищення вартості газу для населення та теплової генерації з 1 травня 2019 року, а й зменшити її до рівня 8247 грн за тис. куб. м (кінцева роздрібна ціна)", – йдеться у повідомленні.

  "Цей механізм передбачає наступний підхід до формування ціни: якщо ринкова ціна газу для промислових споживачів є нижчою за встановлену у постанові КМУ від 19.10.18 №867, ціна для населення відповідно знизиться. Якщо ж ринкова ціна газу для промисловості зросте понад визначений урядом рівень, то ціна для населення залишиться на цьому рівні", – додали в компанії.

  Очікується, що зміни до чинних договорів на продаж газу між "Нафтогазом" та всіма контрагентами, які придбавають газ відповідно до вимог "Положення про покладення спеціальних обов’язків на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу" будуть внесені протягом травня поточного року.

  Попередній матеріал
  Філарет привітав Зеленського з перемогою та висловив сподівання на проєвропейський курс України
  Наступний матеріал
  Дружина Зеленського розповіла, що йому шукають викладача з української мови
  Loading...

  Я разом з українським народом вимагаю зниження тарифів на газ – Порошенко

  "Для будь-якої погоди і політичної обстановки": "Нафтогаз" хоче закачати до сховищ майже 20 млрд куб. газу

  "Ціна у світі падає": Кабмін зобов'язав "Нафтогаз" знизити ціну на газ для населення

  Європейські оператори допоможуть "Нафтогазу" створити незалежного оператора ГТС

  За донарахування: Нацкомісія оштрафувала вже 11 облгазів

  З 1 квітня дешевшає газ для населення