5 канал

Транзит російського газу через Україну став рекордним за останні 5 років – Укртрансгаз

  За перші півроку 2017 для споживачів країн ЄС було протранспортовано 44,4 млрд м куб. природного газу, що на 22% більше, ніж за перші шість місяців минулого року

  У першому півріччі 2017 року транзит російського газу зріс до 45,7 млрд куб. м та став рекордним за останні п’ять років. Про це повідомляє ПАТ "Укртрансгаз".

  "За перше півріччя 2017 року загальний обсяг транзиту російського газу територією України, включно з транспортуванням для споживачів Молдови, склав 45,7 млрд м куб., що на 8 млрд м куб. (21%) та 17 млрд м куб. (59%) перевищує аналогічні показники 2016 та 2015 років відповідно", – повідомив відділ зв’язків з громадськістю та пресою "Укртрансгазу".

  Відповідно до інформації Центрального диспетчерського департаменту ПАТ "Укртрансгаз", обсяг виконаної протягом шести місяців 2017 року газотранспортної роботи для Газпрому є рекордним для аналогічного періоду за останні п’ять років.

  За перші півроку 2017 для споживачів країн ЄС було протранспортовано 44,4 млрд м куб. природного газу, що на 22% більше, ніж за перші шість місяців минулого року.

  "Таким чином, Україна залишається найбільшим транзитером для Газпрому в європейському напрямку. При цьому транзитні потужності української ГТС в європейському напрямку були завантажені на 63%", – наголосили в компанії.

  Станом на 1 липня добове значення транзиту становить 249,4 млн м куб. блакитного палива, що відповідає середньому добовому режиму транспортування російського газу територією України за останні 6 місяців поточного року.

  Попередній матеріал
  Народилась у XIX столітті: найстаршій жінці України виповнилося 117 років
  Наступний матеріал
  Тільки з початку липня заборонено в’їзд 14 артистам РФ – Слободян
  Loading...

  Польща оштрафує "Газпром" за постачання неякісного газу

  Стан виконання рішення про стягнення коштів з ПАТ "Газпром" - відео

  Україна обговорює спільне управління газотранспортною системою з ЄС

  "Газпром" більше не може нам диктувати свої умови: що розповів в ексклюзивному інтерв'ю Андрій Коболєв

  Баланс розрахунків з "Газпромом" може бути суттєво змінений на користь України – Коболєв

  Згідно рішення Стокгольмського арбітражу ціна на російський газ буде переглянута з 2014 року – Коболєв