Христинія Нагорна
Христинія Нагорна siver.com.ua

Народилась у XIX столітті: найстаршій жінці України виповнилося 117 років

У 100 років Христинія Нагорна досі тримала корову, а в 110 років ще порала город, розводила кролів та птицю

Найстарішій жінці України Христинії Аврамівній Нагорній, яка проживає в селі Жадове Чернігівської області, нещодавно виповнилося 117 років. Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook нагадав голова Семенівської районної держадміністрації Сергій Деденко.

"З сільським головою Жадового Сергієм Помазком привітали зі 117-річчям найстарішу жінку України Христину Аврамівну Нагорну. Побажали їй здоров'я та довгих років", – зазначив він, додавши до посту відповідні світлини.

Як розповідає сама довгожителька, народилась вона 1 липня 1900 року. Мати Христинії померла, коли дівчинці було лише п'ять років, тож росла вона з батьком та мачухою. Як сама розповідає, "неграмотна і розписуватися не вмію", бо "до школи не віддавали". Понад 30 років пропрацювала у колгоспі в Жадовому.

Христинія Нагорна
Христинія Нагорнаsiver.com.ua

У 100 років бабуся досі тримала корову, а в 110 років ще порала город, розводила кролів та птицю. Минулого року, у віці 116 років, потрапила книги рекордів України як "найстарша жінка в Україні". Може претендувати і на звання найстаршої жінки на планеті.

Попередній матеріал
Луценко: ГПУ має законно здобуті записи телефонних розмов, що свідчать про фейковість декларації Дейдея
Наступний матеріал
Транзит російського газу через Україну став рекордним за останні 5 років – Укртрансгаз
Loading...