5 канал

Експерт розповіла, як Трамп може витиснути РФ з газово-енергетичного ринку Європи

Яку б формулу для вирішення ситуації на сході не розглядали, Росія буде продовжувати казати, що вона не причетна, і це не її війська. Єдиний спосіб тиску на Росію – це сила і санкції

Про це в ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" заявила виконавчий директор Українського центру європейської політики Любов Акуленко. 

"На даному етапі я спостерігаю дуже таку цікаву ситуацію, яка може бути нам на руку. Це ситуація, пов’язана з Америкою. Америка, з одного боку дуже добре так само продовжує санкції, і Конгрес хоче прийняти законопроект, який дасть змогу Трампу відміняти санкції, але я звернула увагу на іншу важливу подію. Вона не дуже активно у нас прозвучала. Це те, що незрозуміло з яких причин, Америка хоче накласти санкції на всі компанії, які працюють з Росією. А це може зачепити багато європейських компаній, які співпрацюють з Росією на газовому та енергетичному ринках", - розповіла експерт.

Вона пояснила: "Ми спостерігаємо, фактично, зіткнення інтересів двох здоровенних держав на території Європи – це зіткнення інтересів Америки та Росії. Америка, швидше за все, хоче зайти газово-енергетичний ринок Європи, і для нас це добре. Якщо Трампу вдасться просунутися у цьому питанні, для Росії це буде катастрофа – вона може втратити увесь ринок".

Детальніше про це, а також про те, які позитивні меседжі лунали на зустрічі Порошенка і Макрона у Парижі – дивіться у відео: 

Попередній матеріал
Вибух автомобіля у Києві: у поліції повідомили подробиці
Наступний матеріал
Найвпливовіші люди Інтернету: до рейтингу Time увійшли Трамп, Навальний та Роулінг